Založ si blog

Matovičova poslankyňa povedala pravdu

V médiách sa stále „točia“ správy o účasti občanov na testovaní. Kto to od občanov žiada? Vláda Slovenskej republiky. A najmä premiér Igor Matovič.  Dajme si otázku: Je pravda, že dňa 29. februára 2020 zvíťazilo politické hnutie OĽaNO? Pred voľbami 2020 som tu na blogu prinášala poznatky a skúsenosti o politickom hnutí OĽaNO a jeho lídrovi.

Neklam ľud kresťanský, poslanec Igor Matovič

 

To je ale zhnitá politická kultúra, však pán poslanec Matovič

Líder OĽaNO sa pred voľbami chytal kadečoho len, aby sa pomocou voličov vyštveral do parlamentu. Nemal problém ukradnúť môj volebný program Priamej demokracie.

Topiaci líder Matovič sa slamky chytá alebo kradnúť sa nemá

Obyčajný Igor Matovič sa zase nezaprel

Dňa 22. 2. 2020 nám Kovačič Hanzelová, moderátorka denníka SME, ktorá  na predchádzajúcom pracovisku  bola obeťou mobbingu, aj keď o tom ani nevedela, privítala teraz už nového premiéra Igora Matoviča v relácii pod názvom: Či chcem byť premiér, poviem ešte do volieb. V priebehu rozhovoru pani redaktorka dávala otázky aj o minulosti politického hnutia OĽaNO. Nezabudla vymenovať všetkých poslancov, ktorí počas volebného obdobia odišli a stali sa nezaradení alebo prešli do inej politickej strany. Aj mňa spomenula. Matovič  reagoval:  „Áno, máte pravdu, …..to bola taká,  ja som si ju už nepamätal, lebo tú tetu som vytesnil z pamäti.“

Verejne som Igora Matoviča vyzvala, aby sa mi ospravedlnil.

Ako darček pre všetky ženy by si sa mal Igor Matovič ospravedlniť

Z tohto článku vyberám: „Z príležitosti sviatku Medzinárodného dňa žien si želajme, aby sa líder OĽaNO poďakoval menovite všetkým ženám, ktoré ponížil na ceste za svojou mocou. Nebojte sa!

„Najstrašnejšie je stretnúť muža a nevedieť, na čom u neho som“ (Richard Rorre).“

Vráťme sa k volebnej kampani, ktorá bola veľmi podporovaná médiami. Zviditeľňovali toho, kto si ich najlepšie platil. Líder Matovič v snahe dostať sa znovu do parlamentu aj poštárov si zaplatil.  A tak poštári museli bez reptania roznášať silne marketingový „plátok“ OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA. Takto si pomenovali štyri politické strany svoju novú politickú stranu. Ale „plátok“ o tom nepísal. Čo tam, že po voľbách to už nebudú používať. To si voliči nevšimnú. Na chrbtoch štyroch  politických strán je predsa  a  bolo lepšie sa prevalcovať do parlamentu. A to líder Matovič  dobre vedel. „Zlo národa“ sa nakoniec pod taktovkou lídra Matoviča dostalo do parlamentu. Čo na tom, že všetci do jedného porušili  § 6 ods 6 zákona č.85/2005 Z.z. o politických stranách a politických hnutiach. Občania, voliči dňa 29. februára 2020 zvolili do parlamentu politického zlepenca OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA. To si naši novinári  – všetci do jedného nevšimli a stále nechcú všimnúť.

Občania SR majú plné zuby politického divadla. Teraz sa presunulo do vládnej budovy. Líder politického zlepenca svojimi tlačovkami valcuje Slovensko. Je to stále to isté. Politické prekáračky, vyťahovanie sa peniazmi, alebo nejakou „tieňovou mocou“ a to všetko za pomoci médií, to sú zvieracie spôsoby, ktoré nevyriešia zdravotné, sociálne a ekonomické problémy našich občanov.

Vážení, dnes nám novinári neprinášajú informácie, že tento politický zlepenec je z právneho hľadiska neplatný. Opakovanie matka múdrosti: Stále tu na blogu o tom píšem:

Vážení, politické hnutie OĽaNO zaniklo dňa 30. 11. 2019. Ak budete skúmať ďalej zistíte, že politické strany NOVA, Kresťanská únia,  ZMENA ZDOLA, nezanikli ale stále existujú. Ako je to možné? Líder OĽaNO zase obišiel zákon. Lebo: Na Slovensku sme ešte nenastavili kontrolný mechanizmus zákonov, ako som to navrhovala vo volebnom období 2012 – 2016.

Kto z právnikov má odvahu to povedať nahlas? Igor  Matovič nám ako premiér nemá kompetenciu vládnuť, to znamená nemôže vydávať príkazy , nariadenia, uznesenia, zákony, atď. 

Páni právnici svoju odbornú  reč zamerajte na  ustanovenie § 39 Občianskeho zákonníka, podľa ktorého Neplatný je právny úkon, ktorý svojím obsahom alebo účelom odporuje zákonu alebo ho obchádza alebo sa prieči záujmom spoločnosti.

A poďme ďalej: Prečo sa k podvodu na voličoch neprizná naša bývalá europoslankyňa Anna Záborská?

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

Prečo nám to neprezradí ani minister pôdohospodárstva SR Ján Mičovský?

Pán minister Mičovský je len ďalší spolupáchateľ zla?

Prečo nám to nepovie minister obrany SR Jaroslav Naď?

Ďalší minister od Matoviča čo neovláda alebo nerozumie zákonom?

Prečo nám to nepovie nahlas minister hospodárstva Richard Sulík?

Pán minister hospodárstva Sulík, kopli ste „gól do vlastnej bránky“.

A keď nám to nepovedala a nepovie vláda Slovenskej republiky, ukazuje nám to pandémia.

Koronavírus ukázal Matovičovi, čo je pre národ dôležité

Aká je situácia dnes? Je to ako pred voľbami dňa 29. 02. 2020? NIE! Dnes je to ďaleko horšie. Tým, že sme zatlačili odborníkov, aby nám povedali pravdu, tým len umožňujeme šíriť zlo v podobe neznalosti, nevedomosti zákonov, v podobe neinformovanosti občanov. LEBO! Politika strachu nám tu zakvitla a umožňuje zapustiť stále hlbšie a hlbšie korene. A náš premiér tu veselo porušuje zákony, uráža odborníkov, lekárov a pôjde ďalej a ďalej. NEBOJME SA!

Ďalšie porušenie zákona premiéra Igora Matoviča

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/567174-matovic-nazval-lekarov-zo-slk-bludarmi-vybilo-mi-poistky/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

POZOR“Naše informácie prinášame z medzinárodných konferencií  a z mojich Zápiskov z parlamentu  Vydal Inštitút ochrany ústavných práv,číslo účtu  SK8365000000000020560144

ioupriesenia@gmail.com

Matovičova vláda nám našu tému odhalila v plnej nahote

Matovič poistil svoju zvrhlosť psychiatrom a kňazom

Hodená rukavica slovenským aktivistom

06.06.2021

Dokážu lídri aktivistických skupín prijať výzvu a nabrať odvahu, aby sa dohodli s najsilnejším súperom medzi aktivistickým odbojom za slobodu národa alebo dokážu prijať porážku bez boja či účasti? Sledujem už od čias socializmu, ako sa tu menia charaktery občanov, ale aj to, kto za koho ,,kope“. Alebo prečo chce niekto byť mimo kruhu, ktorý nám pripravil politicky a [...]

Obálka „politického egoizmu“ – nový pojem pokrytectva

30.05.2021

Učia sa študenti práva tak, aby v praxi vedeli vysvetliť zákony? Majú študenti práva logické myslenie pri vysvetlení zákonov? To sú zaujímavé otázky, na ktoré nám nevedia odpovedať ani docenti práva. LEBO, ak by vedeli odpovedať, tak by sme mohli konštatovať, že po 31 rokoch budovania demokracie po slovensky by sme nevolili politické strany a politické hnutia, ktoré [...]

Igor Matovič otočil politiku Richarda Sulíka v prospech seba

23.05.2021

Vážení študenti práva, teší nás Váš záujem o naše právnické okienka. Je veľmi potrebné zaznamenávať, robiť osvetu a monitoring z našej vysokej politiky. Lebo ako všetko sa vyvíja, tak aj naša politika sa vyvíjala. Poďme sa spoločne pozrieť do histórie vzniku súčasného politického zlepenca, na ktorého taktiku, stratégiu sme zaznamenali a upozorňovali pred [...]

Ide o Pravdu, Peter Pčolinský

Pčolinský v Ide o pravdu: Niektorí vyšetrovatelia NAKA sa utrhli z reťaze, mýlia si 'rozviazané ruky' so svojvôľou

17.06.2021 22:12

"Ak sa to potvrdia informácie SIS o manipulácií vyšetrovaní, všetkým musí byť jasné, že je to na pád vlády,“ povedal v relácii Ide o pravdu poslanec Peter Pčolinský (Sme rodina).

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 117
Celková čítanosť: 2298250x
Priemerná čítanosť článkov: 19643x

Autor blogu

Kategórie