Založ si blog

Igor Matovič za judášske peniaze zrádza celý národ

Po nástupe Matovičovej vlády sa nám sem-tam vyjadrujú odborníci ako napríklad sociológ Michal Vašečka, ktorý .“..má obavy, že Slovensko sa ani v tomto volebnom období „nevymaní z prekliatia stredne nízkych platov“. Dôvodom sú podľa neho chýbajúce reformy hospodárstva a chýbajúci lídri. Ľudia budú chcieť, aby im vláda niečo dala. Už nechcú heslá, ale niečo konkrétne. Byť premiérom je vrcholná manažérska pozícia, na ktorú musíte prísť pripravený. V opačnom prípade si to odskáče celá krajina.“

Aj keď nástupom novej Matovičovej vlády zasiahla krajiny sveta pandémia, neušlo našej pozornosti, ako ľahko prišla do popredia téma psychického teroru, ktorej sa venuje Inštitút ochrany ústavných práv od roku 2012. A poďme ďalej, len čo som zavesila na tento blog článok o porušovaní zákonov premiéra Igora Matoviča ktorý  „valcuje“ národ zlou firemnou kultúrou, zase urazil ďalšieho lekára, odborníka, prezidenta Slovenskej lekárskej komory Mariána Kollára.

Matovičova poslankyňa povedala pravdu

 

Zlo v konaní Igora Matoviča začalo už dávno pred tým než ho voliči poslali do kresla poslanca parlamentu. Priniesla som o tom informácie na ritomska.blog.sme.sk

Odvtedy chce byť stále v pozornosti svojich divákov, voličov. Stále chce byť prvý. Prvý bol aj vo volebnom období 2012 – 2016, keď prišiel do parlamentu s rómskym poslancom Petrom Pollákom.

Kto si dal otázku, ako pomohol Peter Pollák rómskym občanom. Zhodnotil nám to nedávno zosnulý  ludskoprávny aktivista Jozef Kmeťo. RIP

V ďalšom volebnom období 2016 – 2020 zase ako prvý priviedol do parlamentu poslankyňu so zdravotným postihnutím. Vtedy nám v parlamente zistili, že priestory parlamentu neslúžia týmto občanom a začali prerábať výťahy, chodby, prístup do bufetu  ako aj  vchod do parlamentu.

Kto si dal otázku, ako pomohla pani poslankyňa občanom so zdravotným postihnutím? Vydala sa za moslimského občana a porodila mu dvojičky. V parlamente spravili jasle pre naše matky, poslankyne. Poberala aj plat poslankyne aj rodičovský príspevok. Kto si už všimol, aké zlé hospodárenie sa tu a nielen v parlamente  vyskytuje?

A dnes chce byť Igor Matovič prvý, ktorý vykoná v našej  krajine plošné testovanie. Hurááá nápomocné sú aj médiá, ktoré pravidelne prinášajú správy o účasti občanov na plošnom testovaní. Ba dokonca Igor Matovič sľúbil peniaze 500 eur za výkon tejto namáhavej práce.  A z akej kasy sú tie peniaze? Z peňazí občanov ? Alebo z judášských  peňazí Igora Matoviča?

A VY, ste ešte neboli na plošnom testovaní? prihovára sa Vám s čarovným úsmevom redaktorka z obrazovky.

Dnes by už mohol Igor Matovič povedať pravdu, prečo mu na tom tak veľmi záleží, aby sme boli prvou krajinou, kde sa vykonalo plošné testovanie na občanoch.

Dal si už niekto otázku, prečo  Igor Matovič porušuje zákony?  Môže žiadať od občanov, aby sa zúčastnili napríklad  plošného testovania? On však, ako o tom už mnohí blogeri píšu a mnohí aktivisti o tom točia videá pôjde ďalej a ďalej…….

Ďakujem občanovi, ktorý mi poslal tento článok blogera Jána Rudolfa Ako sme obstarali milióny antigénových testov

https://rudolf.blog.sme.sk/c/546371/ako-sme-obstarali-miliony-antigenovych-testov.html

Vyberám z reakcii občanov na blogera:Pán Rudolf, keď ste nastúpili na bývalé ministerstvo výstavby pod vládnou SNS,tak sme sa stretli a upozorňoval som Vás, že ak SNS poučíte o eurofondoch akú zlatú sliepku dostali, tak sa rozkradnú. išlo o to, že podpredseda vlády Čaplovič podceńoval situáciu a pustil riadenie z ruky na ministerstvo výstavby a myslel si, že to ukočíruje. Neviem za čo ste okrem funkcie vďačný Matovičovi, ale Vašou občianskou povinnosťou bolo overiť si, aký je základ tohto nákupu a podľa všetkého ste mali možnosť aj pošepnúť pani prezidentke, čo sa chystá. Veciam rozumiete, ale sociálna a obyčajná ľudská a morálna zodpovednosť Vám už asi nehovorí nič. Možno si na mňa spomeniete, keď Vám poviem moje osobné heslo: „Ja chcem byť spolupracovníkom ale v zásade odmietam stať sa spolupáchateľom. Od októbra 2020 ste Matovičov spolupáchateľ.“

Našej pani prezidentke ako právničke som poslala informáciu o porušovaní zákonov nášho premiéra. Ona v snahe, aby „neprasklo“ porušovanie zákonov Igora Matoviča radšej zmiernila svojím spravodajstvom pre občanov násilnické sklony nášho mobbéra  – premiéra.

Účasť na plošnom testovaní nezaručuje, že neprídete o prácu, nezaručuje, že sa staneme slobodní, že Vás nebudú osočovať, ponižovať, zneužívať na pracoviskách. Sprisahenecky sa stavia proti obeti mobbingu, bossingu a nechávajú ho bez pomoci.  A kde môžete hľadať pomoc? 

Sme prví na Slovensku, ktorí pomocou Inštitútu ochrany ústavných práv, monitorujeme a registrujeme a dokumentujeme prípady psychického týrania na pracoviskách. Aj vláda SR na čele s Igorom Matovičom nám ukazuje svoje pracovisko. Aj tam platí že mobbér sa sprisahenecky  stavia proti obeti mobbingu, bossingu a ostatní ho nechávajú bez pomoci.  Nikto sa nepridá, veď za tie peniaze sa to oplatí.

Igor Matovič, premiér vlády Slovenskej republiky, Tvoja reč nie je rečou štátnika

Ani sme sa nenazdali, koľkí z Vás nám ďakujú. Náš výskum je zameraný aj na zdravie človeka, ktorý sa stal obeťou psychického teroru. Výskum fenoménu násilia na pracoviskách je stále novou oblasťou na Slovensku a my máme jasno v mnohých právnych, sociálnych, psychologických a medicínskych otázkach, prečo treba násilie na pracoviskách monitorovať, dokumentovať a v neposlednom rade zastaviť.  Lebo nám stále viac hrozí, že pre biznis a honbou za majetkom sa nám vytratí odbornosť našich vysokoškolsky vzdelaných občanov.

Aj tento rok sme oslovili úrady práce a inšpektoráty práce a požiadali ich o spoluprácu.

„Nad ľudskou hlúposťou nezvíťazíme. Ale nikdy nesmieme prestať proti nej bojovať. “ Werich

Dnes po 7 mesiacoch Matovičovej vlády si povedzme PRAVDU: život občanov na Slovensku sa nezmenil a ocitli sme ešte vo väčšom bezpráví ako v minulom volebnom období. NEBOJTE SA! Ježiš uistil všetkých, ktorí milujú pravdu: “Spoznáte pravdu a pravda vás oslobodí.”   

Je normálne, aby parlamentná strana mala 4 členov a rozdelila si príspevok od štátu za voľby vo výške miliónov eur?

Vážení, naše 21. storočie je plné hyenizmu, marazmu, kde sa človek voči človeku stal vlkom.  A príčina je ukrytá: Väčšine na to chýba kvalitné vzdelanie, trpezlivosť či schopnosť zabudnúť pri obhajobe ľudských práv na tie svoje egocentrické záujmy.  Ja som tu pán premiér ja mám moc, ja Ťa zničím, ja sa Ti pomstím, a pod., že pán Igor Matovič. 

Pozývame na 6. medzinárodnú konferenciu, ktorá sa bude konať 25. 11. 2020 online.

 

 

 

Dokedy sa budú spoliehať lídri politických strán na lobovanie mediálnych aktérov pri tvorbe politiky

29.01.2023

Vážení študenti práva (a nielen Vy), ďakujeme Vám za gratulácie k Novému roku 2023. Sme radi, že sledujete naše odborné spravodajstvo, ktorého cieľom je osveta a monitoring v boji proti psychickému násiliu na pracoviskách ako aj historický výskum budovania demokracie po slovensky, aby sa zvyšovalo právne vedomie nášho národa. Lebo, ako viete a písali o tom novinári, či [...]

Doplácame na to, že vyše tridsať rokov nikto neriešil do hĺbky. . .

17.01.2023

Vážení študenti práva (a nielen Vy), v tomto novom roku 2023 budeme pokračovať s monitoringom o našich praktických skúsenostiach z výskumu o budovaní demokracie po slovensky. Predovšetkým sa zameriame na výsledky štúdia žalobných návrhov pracovného práva, kde žalobca/bkyňa stratil/a u žalovaného prácu. Dôležité dôkazy sú žaloby občanov, ktoré boli podané vo [...]

Zverejňovanie zločinov a . . . . .

30.12.2022

Vážení študenti práva (a nielen Vy), v tomto končiacom roku 2022 si zopakujeme naše praktické skúsenosti z výskumu o našom budovaní demokracie po slovensky. Čo sme zistili? Predovšetkým je dôležité: 1. Do politiky sa stále dostávajú tí, ktorí nemajú odborné znalosti a vedomosti. A koho je to chyba a komu to vadí? 2. Od roku 1989 nám politika zvlčila a okrem iného aj [...]

Jaroslav Naď

S Hegerom máme plán, dvojka od KDH je neadekvátna, hovorí Naď

06.02.2023 14:26

Minister uviedol, že s Mikulášom Dzurindom ešte nehovoria o možnom prepájaní.

Poľská armáda / Poľskí vojaci / Poľský vojak /

Blaszczak: Poľsko buduje najsilnejšiu armádu v Európe

06.02.2023 14:16

Poľsko plánuje zvýšiť počet vojakov v armáde na najmenej 300-tisíc a bude ich podporovať územná obrana zložená z 50-tisíc ľudí.

Zeman, Kiska,

Posledné zbohom Slovensku. Zeman príde do Tatier, stretne sa aj s exprezidentami

06.02.2023 13:06, aktualizované: 14:01

S prezidentkou Čaputovou sa Zeman stretne na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách.

Marjorie Taylor Greene

Ako vyzerá mizerný život? Podľa republikánky byť členom Kongresu a ročne zarábať 174-tisíc dolárov

06.02.2023 12:05

Taylorová Greeneová bola do Snemovne reprezentantov zvolená v roku 2020, predtým vlastnila pobočku posilňovne CrossFit.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 4038475x
Priemerná čítanosť článkov: 23210x

Autor blogu

Kategórie