Založ si blog

Zneužíva Igor Matovič svoje postavenie za pomoci Anny Záborskej(Kresťanská únia), Jána Budaja (ZMENA ZDOLA), Jany Žitňanskej(NOVA)

Po mojom poslednom článku:

Igor Matovič za judášske peniaze zrádza celý národ

sa v Pravde objavil článok o Júlii Horákovej, primárke Transplantačnej jednotky NÚDCH. Na znak nesúhlasu s viacerými rozhodnutiami vlády o plošnom testovaní občanov sa rozhodla vrátiť vysoké štátne vyznamenanie Pribinov kríž II. triedy do rúk prezidentky Zuzany Čaputovej. „Sklamalo ma, že odbornú časť prebrali politici a začali rozhodovať,“ vysvetľuje v rozhovore pre TV Pravda.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/567606-matovic-si-ma-za-500-euro-nekupi-hovori-primarka-horakova/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Už v minulosti sme skúmali a monitorujeme prípady kde, ak sa na pracovisku objaví niekto so svojím názorom, tak je prenasledovaný a vytlačený z kolektívu. Je preto odvahou a statočnosťou, že sa pani primárka ozvala a povedala pravdu o neodbornosti s akou sa na Slovensku pristupuje k plošnému testovaniu. Oslovila médiá a médiá jej venujú pozornosť. Aj Inštitút ochrany ústavných práv jej ďakuje a váži si jej odvahu s akou poukázala, aká dôležitá je pre ňu práca. Je pravdou, že na Slovensku máme  veľa odborných a iniciatívnych občanov. Ukázali nám to svojimi odbornými stanoviskami, a vláda si zase urobila po svojom. Ak by vláda akceptovala názory odborníkov, nebolo by prebehlo plošné testovanie a nevyhodili by sme sto miliónov len tak do vzduchu. Vidíme, ako zle nám vláda hospodári.

Minúta po minúte zo zákulisia odbornosti

Mesík: Testovanie nemá ako pandémiu zastaviť. Je to 100 miliónov vyhodených do vzduchu

Otvorený list Spoločnosti všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) predsedovi Vlády SR Igorovi Matovičovi a ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčímu

Európsky parlament dňa 27. 10. 2020 schválil rezolúciu, ktorá vyzýva vlády, aby prijímali len také opatrenia proti šíreniu pandémie, ktoré sú dočasné, medicínsky zdôvodnené a neprimerane neobmedzujú základné ľudské práva a slobody. Rezolúciu podporuje aj europoslanec a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH).

Tak uvidíme, pán europoslanec, ako si budete plniť tento sľub. Lebo na Slovensku sa už prijalo a realizovalo plošné testovanie  a to aj napriek tomu, že nebolo medicínsky zdôvodnené. Alebo sú to len zase rétorické cvičenia z Vášho tak draho plateného kresla poslanca v Európskom parlamente.

I. Štefanec: Európsky parlament bude monitorovať, či sú protipandemické opatrenia v súlade so zákonom

Prečo premiér Igor Matovič zase špekuľuje ako pred voľbami? Vtedy mu „naleteli“ mnohí voliči a po 7 mesiacoch vládnutia politické sľuby zostali v nenávratne.

Špekulácia nového premiéra Matoviča

Aké pracovné aktivity vyvíja premiér Igor Matovič vo vláde? Sú za tým nekalé praktiky starého a skúseného podvodníka v členskom štáte Európskej únie. A práve po voľbách sa tento podvod či špekulácia lídra novej politickej strany OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA stratila aj za pomoci novinárov.

Neklam ľud kresťanský, poslanec Igor Matovič

Matovičove hrozby s novými názvami, ale so starou podstatou alebo Slovák sa naučí aj s vlkmi vyť

Prečo sa nám všetko točí okolo pandémie? Preskúmali sme, čo je toho príčinou. Igor Matovič bol vždy a stále je veľký špekulant. Dosiaľ mu však nikto nič nevyčítal a nevyčíta. Mohli by nám to dokázať poslanci parlamentu podaním interpelácie. Ako vidíme, na webovej stránke www.nrsr.sk  ani jeden poslanec nepodal  interpeláciu s otázkou na premiéra Igora Matoviča, aby vysvetlil plošné testovanie občanov Slovenska. Nuž na čo sú nám takí poslanci, čo nevedia využiť svoje kompetencie? 

Všetko sa točí okolo pandémie a za pandémiou sa skrýva špekulácia Igora Matoviča za pomoci Anny Záborskej(Kresťanská únia), Jána Budaja (ZMENA ZDOLA), Jany Žitňanskej(NOVA), aby sa pomocou akéhosi politického zlepenca všetci udržali pri moci. Ale ak sa týmto ich konaním porušuje zákon a zákon sa obchádza, tak vydávanie opatrení, nariadení, vyhlášok, zákonov to všetko je neplatné. Verejný činiteľ, ktorý v úmysle spôsobiť inému škodu alebo zadovážiť sebe alebo inému neoprávnený prospech, a) vykonáva svoju právomoc spôsobom odporujúcim zákonu, b) prekročí svoju právomoc, alebo c) nesplní povinnosť vyplývajúcu z jeho právomoci alebo z rozhodnutia súdu, potrestá sa odňatím slobody na dva roky až päť rokov. (§ 326 Trestného zákona). Za pandémiou skrýva premiér Igor Matovič svoju neodbornosť politika s cieľom udržať sa čo najdlhšie pri moci. A o tom by mali vedieť aj Anna Záborská(Kresťanská únia), Ján Budaj (ZMENA ZDOLA), Jana Žitňanské(NOVA). Takýto právny  lapsus história našej politiky ešte nezažila.

Pri príležitosti blížiacej sa 6. medzinárodnej konferencie na tému Zaujíma ma politika zaznamenáme všetky poznatky o tom, že každý volič, každý občan, či každý zamestnanec stále nemá kompaktný právny systém štátu – spravodlivo vyvážený v základnom pôsobení medzi dvomi subjektmi: štátom a občanom.

Ale za peniaze sa dá dosadiť alebo obetovať aj hlupák alebo chamtivý človek 2. diel

„Nad ľudskou hlúposťou nezvíťazíme. Ale nikdy nesmieme prestať proti nej bojovať. “ Werich

Ani Eduard Heger nevie, že v podvedomí nesúhlasí s Igorom Matovičom

28.11.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP), že máte záujem o Zborník z 8. medzinárodnej konferencie, ktorá sa konala dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Len zopakujem: Každý volič, každý občan a každý zamestnanec stále nemá kompaktný právny systém štátu – spravodlivo vyvážený v základnom pôsobení medzi dvomi subjektmi: štátom a občanom. Dôkazom je [...]

Kollár vydiera Matoviča alebo je to dobrá politická hra

13.11.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP) za obrovský záujem o 8. medzinárodnú konferenciu, ktorá sa koná dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Je ďalším pokračovaním nášho úsilia za sociálnu normu humanizmu, resp. za zdravé medziľudské vzťahy, aby eurelatio basalis fungovali v každodennej realite, v pozemskom ľudstve. Prinášam informácie o tom, čo bude [...]

Voľbami sme si dali gól do vlastnej brány

31.10.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy), pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. A máme po voľbách. Čo nám priniesli? História sa zase opakovala. Spojili sa dve, tri, štyri, politické strany. Ich kandidáti sa prezentovali politickými heslami na bilboardoch, v [...]

Laurence Booneová

Francúzska diplomatka pre Pravdu: Ukrajine proti Rusku dodáme ďalšie zbrane

29.11.2022 08:00

Európa nie je v žiadnom prípade zoči-voči ruskej vojne bezmocná. Pre Pravdu to uviedla Laurence Booneová, štátna tajomníčka francúzskeho rezortu diplomacie.

Rusko Ukrajina Vojna Mobilizácia Čiastočná Branci

Demobilizovaný ruský študent: Dostal som starú pušku, delili sme sa aj o spací vak

29.11.2022 06:10

Študent, ktorého prepustili z radov proruských jednotiek na Ukrajine, tvrdí, že k dispozícii mal pušku zo sovietskej éry.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Estónci nabádajú EÚ zdvojnásobiť výdavky na obranu

29.11.2022 05:55, aktualizované: 08:37

Viac ťažkých zbraní Ukrajine, vyššie výdavky na obranu v Európe, navrhujú pobaltské a škandinávske štáty. Kyjev chce transformátory a protivzdušnú obranu.

americké vojnové lode, USS Chancellorsville

Zahnali sme americký krížnik, tvrdí Čína

29.11.2022 05:46

Čínska armáda v utorok uviedla, že v Juhočínskom mori zahnala americký krížnik s riadenými strelami.