Založ si blog

Zneužíva Igor Matovič svoje postavenie za pomoci Anny Záborskej(Kresťanská únia), Jána Budaja (ZMENA ZDOLA), Jany Žitňanskej(NOVA)

Po mojom poslednom článku:

Igor Matovič za judášske peniaze zrádza celý národ

sa v Pravde objavil článok o Júlii Horákovej, primárke Transplantačnej jednotky NÚDCH. Na znak nesúhlasu s viacerými rozhodnutiami vlády o plošnom testovaní občanov sa rozhodla vrátiť vysoké štátne vyznamenanie Pribinov kríž II. triedy do rúk prezidentky Zuzany Čaputovej. „Sklamalo ma, že odbornú časť prebrali politici a začali rozhodovať,“ vysvetľuje v rozhovore pre TV Pravda.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/567606-matovic-si-ma-za-500-euro-nekupi-hovori-primarka-horakova/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

Už v minulosti sme skúmali a monitorujeme prípady kde, ak sa na pracovisku objaví niekto so svojím názorom, tak je prenasledovaný a vytlačený z kolektívu. Je preto odvahou a statočnosťou, že sa pani primárka ozvala a povedala pravdu o neodbornosti s akou sa na Slovensku pristupuje k plošnému testovaniu. Oslovila médiá a médiá jej venujú pozornosť. Aj Inštitút ochrany ústavných práv jej ďakuje a váži si jej odvahu s akou poukázala, aká dôležitá je pre ňu práca. Je pravdou, že na Slovensku máme  veľa odborných a iniciatívnych občanov. Ukázali nám to svojimi odbornými stanoviskami, a vláda si zase urobila po svojom. Ak by vláda akceptovala názory odborníkov, nebolo by prebehlo plošné testovanie a nevyhodili by sme sto miliónov len tak do vzduchu. Vidíme, ako zle nám vláda hospodári.

Minúta po minúte zo zákulisia odbornosti

Mesík: Testovanie nemá ako pandémiu zastaviť. Je to 100 miliónov vyhodených do vzduchu

Otvorený list Spoločnosti všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) predsedovi Vlády SR Igorovi Matovičovi a ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčímu

Európsky parlament dňa 27. 10. 2020 schválil rezolúciu, ktorá vyzýva vlády, aby prijímali len také opatrenia proti šíreniu pandémie, ktoré sú dočasné, medicínsky zdôvodnené a neprimerane neobmedzujú základné ľudské práva a slobody. Rezolúciu podporuje aj europoslanec a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH).

Tak uvidíme, pán europoslanec, ako si budete plniť tento sľub. Lebo na Slovensku sa už prijalo a realizovalo plošné testovanie  a to aj napriek tomu, že nebolo medicínsky zdôvodnené. Alebo sú to len zase rétorické cvičenia z Vášho tak draho plateného kresla poslanca v Európskom parlamente.

I. Štefanec: Európsky parlament bude monitorovať, či sú protipandemické opatrenia v súlade so zákonom

Prečo premiér Igor Matovič zase špekuľuje ako pred voľbami? Vtedy mu „naleteli“ mnohí voliči a po 7 mesiacoch vládnutia politické sľuby zostali v nenávratne.

Špekulácia nového premiéra Matoviča

Aké pracovné aktivity vyvíja premiér Igor Matovič vo vláde? Sú za tým nekalé praktiky starého a skúseného podvodníka v členskom štáte Európskej únie. A práve po voľbách sa tento podvod či špekulácia lídra novej politickej strany OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA stratila aj za pomoci novinárov.

Neklam ľud kresťanský, poslanec Igor Matovič

Matovičove hrozby s novými názvami, ale so starou podstatou alebo Slovák sa naučí aj s vlkmi vyť

Prečo sa nám všetko točí okolo pandémie? Preskúmali sme, čo je toho príčinou. Igor Matovič bol vždy a stále je veľký špekulant. Dosiaľ mu však nikto nič nevyčítal a nevyčíta. Mohli by nám to dokázať poslanci parlamentu podaním interpelácie. Ako vidíme, na webovej stránke www.nrsr.sk  ani jeden poslanec nepodal  interpeláciu s otázkou na premiéra Igora Matoviča, aby vysvetlil plošné testovanie občanov Slovenska. Nuž na čo sú nám takí poslanci, čo nevedia využiť svoje kompetencie? 

Všetko sa točí okolo pandémie a za pandémiou sa skrýva špekulácia Igora Matoviča za pomoci Anny Záborskej(Kresťanská únia), Jána Budaja (ZMENA ZDOLA), Jany Žitňanskej(NOVA), aby sa pomocou akéhosi politického zlepenca všetci udržali pri moci. Ale ak sa týmto ich konaním porušuje zákon a zákon sa obchádza, tak vydávanie opatrení, nariadení, vyhlášok, zákonov to všetko je neplatné. Verejný činiteľ, ktorý v úmysle spôsobiť inému škodu alebo zadovážiť sebe alebo inému neoprávnený prospech, a) vykonáva svoju právomoc spôsobom odporujúcim zákonu, b) prekročí svoju právomoc, alebo c) nesplní povinnosť vyplývajúcu z jeho právomoci alebo z rozhodnutia súdu, potrestá sa odňatím slobody na dva roky až päť rokov. (§ 326 Trestného zákona). Za pandémiou skrýva premiér Igor Matovič svoju neodbornosť politika s cieľom udržať sa čo najdlhšie pri moci. A o tom by mali vedieť aj Anna Záborská(Kresťanská únia), Ján Budaj (ZMENA ZDOLA), Jana Žitňanské(NOVA). Takýto právny  lapsus história našej politiky ešte nezažila.

Pri príležitosti blížiacej sa 6. medzinárodnej konferencie na tému Zaujíma ma politika zaznamenáme všetky poznatky o tom, že každý volič, každý občan, či každý zamestnanec stále nemá kompaktný právny systém štátu – spravodlivo vyvážený v základnom pôsobení medzi dvomi subjektmi: štátom a občanom.

Ale za peniaze sa dá dosadiť alebo obetovať aj hlupák alebo chamtivý človek 2. diel

„Nad ľudskou hlúposťou nezvíťazíme. Ale nikdy nesmieme prestať proti nej bojovať. “ Werich

Prečo sa zločiny Igora Matoviča nikdy nevyšetria?

17.04.2021

Možno si na túto otázku viete odpovedať. Ale pozor, neponáhľajte sa. Poďme sa pozrieť na to z právneho hľadiska, aby ste si zase zvýšili právne vedomie občanov. Už v minulom článku sme sa zaoberali Igorom Matovičom, ktorý na začiatku svojho vstupu do politiky tvrdil, že jeho snom je vytiahnuť do parlamentu skupinu desať až dvadsať nezávislých ľudí, ktorí nie sú [...]

Igor Matovič „zasadil“ do politiky stopy zločinu

11.04.2021

„Igor Matovič na začiatku svojho vstupu do politiky tvrdil, že jeho snom je vytiahnuť do parlamentu skupinu desať až dvadsať nezávislých ľudí, ktorí nie sú „zviazaní straníckou disciplínou“. Keď o rok neskôr hnutie OĽaNO zakladal, tak sa zdráhal prijať funkciu predsedu a zobral ju len z formálnych dôvodov. Dnes je hnutie OĽaNO v mnohých veciach opakom toho, [...]

Nový premiér Eduard Heger nepotrebuje investigatívnych novinárov

06.04.2021

Našou prvoradou úlohou (IOÚP) je vysvetliť obyvateľom zákony a nariadenia zrozumiteľným spôsobom, informovať ich o právne relevantných okolnostiach, zisťovať fakty na základe faktov a vedeckých vyšetrení, výskumov a právne ich posudzovať. Patrí sem aj poukázanie na všetky sťažnosti, ktoré nám posielate a budú známe a následne vymáhanie oprávnených nárokov a [...]

autobus, MHD, slovak lines

V Bratislavskom kraji obnovia regionálnu dopravu, končí sa prázdninový režim

23.04.2021 10:14

Zlepšenie pandemickej situácie pozitívne vníma aj dopravca, ktorý zabezpečuje spojenie medzi Bratislavou, centrom Viedne a letiskom Schwechat.

koronavírus, Covid-19, testovanie,

Počet hospitalizovaných naďalej klesá, pribudlo 48 úmrtí

23.04.2021 10:05

PCR testy odhalili 485 infikovaných.

Pápež František

Pápež vyzval na úctu voči prírode: Planéta je na pokraji zničenia

23.04.2021 09:09

Ľudia musia podľa neho prestať s nerešpektovaním prírody, pretože tá im to "už dlho odpúšťať nebude".

testovanie, košice

V Košiciach testujú na protilátky, tretina prekonala covid

23.04.2021 08:33

Otestovať sa od pondelka prišlo už viac ako 2 000 záujemcov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 2331105x
Priemerná čítanosť článkov: 19589x

Autor blogu

Kategórie