Založ si blog

Ani Eduard Heger nevie, že v podvedomí nesúhlasí s Igorom Matovičom

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP), že máte záujem o Zborník z 8. medzinárodnej konferencie, ktorá sa konala dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Len zopakujem: Každý volič, každý občan a každý zamestnanec stále nemá kompaktný právny systém štátu – spravodlivo vyvážený v základnom pôsobení medzi dvomi subjektmi: štátom a občanom.
Dôkazom je aj náš list zo dňa 14. 10. 2022 adresovaný Borisovi Kollárovi, predsedovi Národnej rady SR vo veci stretnutia a riešenia dôležitej problematiky sociálnej patológie ako rôznych foriem úmyselného znepríjemňovania pracovného života (t.č. ide o šikanu na pracovisku, ako o tom píšu novinári), ktoré spôsobujú obetiam psychotraumu, a tiež môžu trvalo poškodiť psychické zdravie, čo často vedie k rozvoju somatickej choroby.Je mojou skúsenosťou ako exposlankyne parlamentu, že na dôležité veci našich občanov poslanci neodpovedali. A rovnako je to aj v tomto volebnom období 2020 -2024. Kto to konečne pochopí. Alebo sa nad tým zamyslí.
A hľa, len čo som zavesila na tento blog článok o porušovaní zákonov, vtedy ešte premiéra Igora Matoviča, ktorý „valcuje“ národ zlou firemnou kultúrou, vzápätí urazil ďalšieho lekára, odborníka, prezidenta Slovenskej lekárskej komory Mariána Kollára.
Zlo v konaní Igora Matoviča začalo už dávno pred tým než ho voliči poslali do kresla poslanca parlamentu. Priniesla som o tom informácie na ritomska.blog.sme.sk
Odvtedy chce byť Igor Matovič stále v pozornosti svojich divákov, resp. voličov. Stále chce byť prvý. Prvý bol aj vo volebnom období 2012 – 2016, keď prišiel do parlamentu s rómskym poslancom Petrom Pollákom.
V ďalšom volebnom období 2016 – 2020 zase ako prvý priviedol do parlamentu poslankyňu so zdravotným postihnutím. Vtedy v parlamente zistili, že priestory parlamentu neslúžia občanom so zdravotným postihnutím a preto začali prerábať výťahy, chodby, prístup do bufetu ako aj vchod do parlamentu. Kto si už všimol, a kto sa nad tým zamyslí, aké zlé hospodárenie sa v parlamente vyskytuje. A kto si dal otázku, ako pomohla pani poslankyňa občanom so zdravotným postihnutím? Vydala sa za moslimského občana a porodila mu dvojičky. V parlamente spravili jasle pre matky, poslankyne. Poberala aj plat poslankyne aj rodičovský príspevok.
A stále chce byť Igor Matovič prvý. Napríklad vošiel do histórie ako politik, ktorý vykonal v našej krajine plošné testovanie, či očkovanie. Nikto z občanov si nevšimol a ani novinári nepísali, že každý kto absolvoval očkovanie, musel podpísať žiadosť, že berie aj následky očkovania na svoju zodpovednosť. A dnes, ak podáte žalobu na odškodnenie za spôsobené následky očkovania, naše súdy nebudú rozhodovať tak, ako informoval denník The New York Times 26. 10. 2022: Súd v New Yorku rozhodol, že skupina upratovačiek, ktoré boli prepustené za to, že sa odmietli podriadiť očkovaniu proti koronavírusu požadovanému mestom New York pre vládnych zamestnancov, by mala dostať prácu späť a aj spätne. Požiadavka mesta na očkovanie zamestnancov štátnej správy bola „svojvoľná“, napísal sudca, pričom zdôraznil výnimky a napísal, že ak by sa predpisy týkali bezpečnosti a verejného zdravia, nikto by nebol oslobodený.

Igor Matovič za judášske peniaze zrádza celý národ


Pomocou Inštitútu ochrany ústavných práv monitorujeme, registrujeme a dokumentujeme prípady psychického týrania na pracoviskách. Ak ľuďom chýbajú poznatky, vedomosti informácie na pochopenie politiky tak nebol problém pre Igora Matoviča, aby dosiahol volebný výsledok s víťazstvom názvu nového politického hnutia: OĽaNO, Kresťanská únia, ZMENA ZDOLA, NOVA.
Znovu a znovu si dajme otázku: Kto si túto jeho špekuláciu všimol?
Ako vidíme, stále stojíme na mieste činu, kde sa páchajú podvody, klamstvá, špekulácie, korupcie, atď. Nikto nevie veci riešiť. Blogeri len píšu svoje egá, novinári píšu články, politológovia zase šíria svoje názory a tak stále kolom dokola. A nikto z nich nám nepovie pravdu o tom, že politické hnutie OĽaNO dňa 20. novembra 2019 zaniklo.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/648542-lenc-matovic-utoci-na-lekarov-lebo-jeho-ego-nedostalo-potravu-ktoru-chcelo/
Môžeme opakovať voľby do nekonečna, až si uvedomíme že vlastne volebný zákon a celý politický systém je na nič. Vidíme to na súčasných poslancoch, ktorí v snahe zviditeľniť seba dokázali v tomto volebnom období robiť „divadlo s rúškom“. Ale pozor! Poslanci si stále neuvedomili a neuvedomujú, že zastupujú občanov a nie politické strany.

„Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice. . . „


PRETO: Demokracia sa u nás nemohla rozvinúť, pretože jeden volebný obvod a pomerný systém pri voľbách do Národnej rady SR a do Európskeho parlamentu spôsobil, že nám vznikli totalitné strany, v ktorých radoví členovia nemôžu kritizovať vedenie politickej strany či politického hnutia. Ak budú poslanci kritizovať, potom sa nedostanú na volebnú kandidátku. Podobne dopadne aj poslanec, ktorý prejaví nesúhlas z názorom vedenia strany v parlamente. Ak chcú byť poslancami a brať profity ústavného činiteľa a profity člena vládnej strany, musia byť servilný voči úzkemu vedeniu strany.

Kollár vydiera Matoviča alebo je to dobrá politická hra


Mobbér manipuluje iných servilných a submisívnych zamestnancov a svoj kriminálny čin prenasledovania utajuje a nikdy ho neprizná. Pri preukázaní trestného činu ublíženia na zdraví následkom mobbingu by sa malo trestať sankciou trestnej sadzby až do výšky dvoch rokov odňatia slobody, nehovoriac o finančnom zadosťučinení za spáchanú škodu na zdraví občana.

Novinári odhaľujú našu tému v plnej nahote


Ako vidíme naša osveta je nápomocná aj opozícii a rovnako médiám. A zvyšuje právne vedomie našich občanov. Dosiaľ tu opozícia nikdy verejne nepovedala ani na jednej tlačovke, že mimoriadne schôdze nič nepomôžu. Bude to len divadlo plné vulgárností a klamstiev. A rovnako naše médiá (nemenujem) sa nepoučili. Alebo konečne objavili „Ameriku.“ A kde boli v rokoch 2012 – 2016.
https://ritomska.blog.sme.sk/c/475130/obete-demokracie-na-slovensku-pribudaju-ale-pozor-nie-vsetky-maju-pravne-vedomie.html
https://ritomska.blog.sme.sk/c/389829/pomahaju-media-politikom.html
Na čo máme mať takých politikov, ktorí dosiaľ nevedeli pochopiť, čo je ich úloha. 33 rokov sa v parlamente prezentujú politickými rečami a nedokážu nič zmeniť.
Ako sa pozerať na Igora Matoviča, ktorý najprv útočil do Richarda Sulíka?

Igor Matovič zasahuje do osobnostných práv Richarda Sulíka


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/574555-matovic-bude-robit-vsetko-preto-aby-vytlacil-sulika-z-vlady-tvrdi-politolog/
Zopakujem: Igor Matovič si priniesol tému mobbingu zo svojho pracoviska reklamných novín do klubu OĽaNO (2012 – 2016) a teraz aj do vlády SR. A po Richardovi Sulíkovi sa Igor Matovič pustil aj do odborníkov, vedcov, či lekárov.
https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/5662-rozculeny-matovic-napadol-sulika-aj-vedcov-podla-neho-klamu?
Rovnako sme to mali v klube OĽaNO. Ten, kto nešiel s názormi Igora Matoviča, ten sa stal obeťou mobbingu. Písala som o tom na blogu sme a zaznamenala v Zborníkoch z našich medzinárodných konferencií, ktoré sa konali v parlamente. História budovania demokracie po slovensky po roku 1989 je pre našu mladú generáciu zachytená v našich slovenských knižniciach.

Akosi rýchlo zabudli novinári na líderku OĽaNO, KÚ, ZMENA ZDOLA, NOVA pani Máriu Šofranko


Podľa vedeckých poznatkov, ako sme sa presvedčili už na 1. medzinárodnej konferencii, mobbéri majú typické osobnostné črty. Mnohí z nich patria do skupiny sociopatov, ľudí neuznávajúcich nič iné len svoj názor. Snažia sa držať podriadených v permanentnom strese. Zastrašujú „silou a mocou“, zvýšeným hlasom deklarujú svoje „pravdy“, strašia „sociálnymi tieňmi“, akože oni majú „silných strýčkov“, či „zástancov“. Mobbér „má konexie“, má „svoju verejne známu tajnú silu“ v „dôležitých predstaviteľoch“ silových rezortov štátnej moci, ako sú prokurátori, policajti, sudcovia, tajní agenti, a podobní „mocnári“ niekedy aj mafiáni z podsvetia. Mobbér útočí vždy z jediného dôvodu: On „má právo“ útočiť, lebo „má dôvodný“ pocit ohrozenia, nedocenenosti, menejcennosti. A takto prebiehalo aj rokovanie Igora Matoviča s lekármi.
Dajme si otázku? To ani jeden lekár nevidel, že Igor Matovič je chorý?
A vie to Eduard Heger alebo len v podvedomí nesúhlasí s Igorom Matovičom.
Igor Matovič nie je žiaden odborník na medicínu. Igor Matovič je na Slovensku známy ako páchateľ mobbingu, len sa každý novinár o tom ako aj o tejto tabuizovanej téme bojí písať. Igor Matovič veľmi dobre vie, že ho nikto nebude trestať aj keď pácha trestný čin zneužívania právomoci verejného činiteľa ( § 326 ods. 1 písm. a Trestného zákona).
Verejný činiteľ, ktorý v úmysle spôsobiť inému škodu alebo zadovážiť sebe alebo inému neoprávnený prospech vykonáva svoju právomoc spôsobom odporujúcim zákonu zneužívania funkcie verejného činiteľa, potrestá sa odňatím slobody na dva roky až päť rokov.

Páni novinári, neklamte ľud slovenský s páchateľom Igorom Matovičom,


V mojich článkoch na blogu sme sa zaoberali Igorom Matovičom, ktorý na začiatku svojho vstupu do politiky tvrdil, že jeho snom je vytiahnuť do parlamentu skupinu desať až dvadsať nezávislých ľudí, ktorí nie sú „zviazaní straníckou disciplínou“. Ale jeho idea nepriniesla spokojnosť občanom v boji za právom a spravodlivosťou. Ako vidíme naša osveta (IOÚP) je nápomocná aj opozícii a rovnako médiám.

Prečo sa zločiny Igora Matoviča nikdy nevyšetria?


Princíp všeobecného blaha je v tomto volebnom období znovu potlačený starosťou o moc. Klamstvo politikov a nielen ich je sústavne tolerované a kultúrno-politický trend je zúfalo chorý. Lož je pracovná forma politiky. Samozrejme, že občania potrebujú politikov, ktorí nemajú zlú minulosť, ktorí sú odborníci a reči potvrdia skutkom. Ale to nám súčasní poslanci vôbec nedokazujú.

Igor Matovič, nezabúdam, že „skončíš na smetisku politických dejín“


Myšlienky nebohej doktorky Jaššovej sme aplikovali na prípad mobbingu, ktorý sa vyskytol v SLOVNAFTE, a.s. PREDSA je dôležité pre zamestnancov, aby mali prácu a v práci dobré vzťahy – to je idea pre naše 21. storočie.

Hej, hor sa sveta pro-korupční kandidátiVážení študenti práva (a nielen VY) právo nie je na strane obetí, ale na strane páchateľa, ktorý stále behá po slobode.
V súčasnosti sme svedkami ešte ďalšej cesty, na ktorej je balenie prísľubov spásy diametrálne odlišné od obsahu. To nás privádza k slovám rakúskej spisovateľky Marie von Ebner-Eschenbach: „Na zemi by sa dialo oveľa menej zla, keby sa zlo nikdy nemohlo páchať v mene dobra.“

33 rokov demokratických chýb alebo udržiavaných klamstiev a mozgových výplachov na slovenských občanoch

Dokedy sa budú spoliehať lídri politických strán na lobovanie mediálnych aktérov pri tvorbe politiky

29.01.2023

Vážení študenti práva (a nielen Vy), ďakujeme Vám za gratulácie k Novému roku 2023. Sme radi, že sledujete naše odborné spravodajstvo, ktorého cieľom je osveta a monitoring v boji proti psychickému násiliu na pracoviskách ako aj historický výskum budovania demokracie po slovensky, aby sa zvyšovalo právne vedomie nášho národa. Lebo, ako viete a písali o tom novinári, či [...]

Doplácame na to, že vyše tridsať rokov nikto neriešil do hĺbky. . .

17.01.2023

Vážení študenti práva (a nielen Vy), v tomto novom roku 2023 budeme pokračovať s monitoringom o našich praktických skúsenostiach z výskumu o budovaní demokracie po slovensky. Predovšetkým sa zameriame na výsledky štúdia žalobných návrhov pracovného práva, kde žalobca/bkyňa stratil/a u žalovaného prácu. Dôležité dôkazy sú žaloby občanov, ktoré boli podané vo [...]

Zverejňovanie zločinov a . . . . .

30.12.2022

Vážení študenti práva (a nielen Vy), v tomto končiacom roku 2022 si zopakujeme naše praktické skúsenosti z výskumu o našom budovaní demokracie po slovensky. Čo sme zistili? Predovšetkým je dôležité: 1. Do politiky sa stále dostávajú tí, ktorí nemajú odborné znalosti a vedomosti. A koho je to chyba a komu to vadí? 2. Od roku 1989 nám politika zvlčila a okrem iného aj [...]

Poľská armáda / Poľskí vojaci / Poľský vojak /

Blaszczak: Poľsko buduje najsilnejšiu armádu v Európe

06.02.2023 14:16

Poľsko plánuje zvýšiť počet vojakov v armáde na najmenej 300-tisíc a bude ich podporovať územná obrana zložená z 50-tisíc ľudí.

Zeman, Kiska,

Posledné zbohom Slovensku. Zeman príde do Tatier, stretne sa aj s exprezidentami

06.02.2023 13:06, aktualizované: 14:01

S prezidentkou Čaputovou sa Zeman stretne na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách.

Marjorie Taylor Greene

Ako vyzerá mizerný život? Podľa republikánky byť členom Kongresu a ročne zarábať 174-tisíc dolárov

06.02.2023 12:05

Taylorová Greeneová bola do Snemovne reprezentantov zvolená v roku 2020, predtým vlastnila pobočku posilňovne CrossFit.

Polícia, nehoda, zločin, trestný čin, vyšetrovanie, bitka, útok, vražda

Ukrajinci v Bratislave poškodili auto aj s vodičom, ďalší zabil ženu. Čelia obvineniu

06.02.2023 10:31, aktualizované: 11:05

Poškodeného mali vylákať na stretnutie pred prevádzkou rýchleho občerstvenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 4038467x
Priemerná čítanosť článkov: 23210x

Autor blogu

Kategórie