Založ si blog

Právne následky Matovičovej očkománie

Vážení študenti práva (a nielen Vy), udalosti posledných dní, o ktorých píšu novinári, nám dokazujú naše informácie, v ktorých sme Vám zvyšovali Vaše právne vedomie o tom, že volebný program každej politickej strany, či politického hnutia je len zdrap papiera.

Prečo si Igor Matovič spravil z kresla poslanca parlamentu biznis

Príkladom je Matovičov zlepenec OĽaNO, Kresťanská únia, ZMENA ZDOLA a NOVA.

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Kto z novinárov nám od začiatku volebného obdobia 2020 – 2024 napísal, ako plní tento zlepenec svoj volebný program.

A kto z občanov, voličov, ktorí sa zúčastnili volieb si uplatnil bod 10 volebného programu zlepenca zľavu za ceny sieťových odvetví?

Môžeme opakovať voľby do nekonečna, až si uvedomíme že vlastne volebný zákon a celý politický systém je na nič. Vidíme to na súčasných poslancoch, ktorí v snahe zviditeľniť seba dokážu robiť aj „divadlo s rúškom“.  Poslanci nášho zlepenca sú často zneužívaní. Ako tomu bola aj poslankyňa Romana Tabak v piatkovom rokovaní, ktorá si dovolila modliť Otče náš v rokovacej sále parlamentu.

Pripomenulo mi to časy volebného obdobia 2012 – 2016, keď bývalá poslankyňa Helena Mezenská vykrikovala v rokovacej sále parlamentu na vládu Róberta Fica pri nedodržiavaní ľudskosti. Táto nastrčená poslankyňa potom kandidovala za prezidentku, ale to už ju Igor Matovič ani jeho bratanec Jozef Viskupič ani nikto z klubu OĽaNO nepodporili. Ale ĽUDSKOSŤ sa nám tu stala nedosiahnuteľnou témou.

Poslanci si stále neuvedomili, že zastupujú občanov a nie politické strany. 

Bilancia Matovičovej vlády aj za pomoci pravdivých konšpirácií

Pracovať v slovenskom parlamente, to si vyžaduje pevné nervy a dobrý žalúdok. Pochopil to dnes bývalý poslanec Bubnár, ktorý k 1. septembru 2021 sa vzdal funkcie poslanca parlamentu a vrátil sa ako učiteľ do školy. Aj keď školstvo v našej registrácií patrí k najviac sa vyskytujúcim prípadom obetí mobbingu, bossingu.

V parlamente už nie je miesto ani pre opozíciu, ktorá nás občanov  „oblbuje“ mimoriadnymi schôdzami v domnení, že voliči ešte stále nepoznajú, ako funguje parlament. Zopakujem: koalícia má väčšinu poslancov a za 30 rokov existencie slovenského parlamentu matematika „nepustí“, menšina opozičných poslancov nikdy väčšinu neprehlasuje. Páni poslanci opozície, môžete prichádzať každý deň s mimoriadnymi schôdzami , nič Vám to nepomôže, len klamete aj tak od korony zbedačený národ. Je to všetko o zlom hospodárení za 30 rokov existencie budovania demokracie po slovensky.

Dnes potrebujeme, aby do parlamentu prišli nové politické strany, ktoré majú skutočné odborné skúsenosti a vedomosti . Ukazujú nám to českí kandidáti ako napríklad Mudr. Soňa Peková, PhD., ktorej sme v mene IOÚP prejavili podporu.

Vážená paní doktorko, velké díky za milou zprávu i přání. Ano, musíme bojovat, legitimně, racionálně a kultivovaně, to myslím, že je cesta, jak se pokusit zvrátit ten jejich „velký plán“. Srdečně Vás pozdravuji a přeji Vám i Vašim aktivitám hodně zdaru. S úctou, Soňa Peková

Vážení študenti, stále zaostávame s informáciami o  pandémii. Pán doktor Krčméry tvrdil v lete, že na jeseň tu bude 0. A dnes sa médiá pretekajú s treťou vlnou, či pravidelným očkovaním a pod.

Pán doktor Krčméry, neklamte ľud kresťanský s tou Vašou . . . . . . . .

Ako nám napísali naši susedia z Rakúska, do včerajších volieb išli so stranou MFG (Menschen – Freiheit – Grundrechte. Je to po prvýkrát strana, ktorá dôsledne vystupuje proti opatreniam Covid.

„Politika sa musí opäť riadiť zákonom.“ Nikto by nemal napríklad pomocou testu dokazovať, že je zdravý a môže sa tak zúčastňovať na sociálnom a profesionálnom živote. Nikto by nemal byť nútený sa očkovať novou experimentálnou vakcínou.

Partei MFG zur Wahl in Oberösterreich

A ďalšie informácie: „Podmienené schválenia vakcín sú platné jeden rok a je možné ich každoročne obnovovať. Všetky očkovacie látky proti COVID-19 schválené v Európskej únii získali podmienečné schválenie k 23. aprílu 2021. Platnosť schválení vyprší v decembri 2021 a v januári 2022. Pretože žiadny výrobca podmienečne schválených vakcín nepodal novú žiadosť, vakcíny sa od decembra 2021 / januára 2022 už nesmú používať – ​​musia byť zničené.

Preto je obrovský tlak na predtým neočkovanú a neopodstatnenú a nezákonnú očkovaciu kampaň pre deti a mládež. Prečo si myslíte, že výrobcovia nepožiadali o ďalšie schválenie používaných podmienene schválených vakcín? Pretože kvôli nespočetným vedľajším účinkom a vysokému počtu úmrtí pravdepodobne nedostanú ďalšie (podmienečné) schválenie. “

A ďalej: „Žiadna z podmienečne schválených vakcín nesmie byť použitá po uplynutí doby schválenia (12 mesiacov od dátumu schválenia). Tak tu rýchlo rozdajte milión dávok vakcíny a vyvíjajte obrovský tlak na vlastnú populáciu. Pretože všetko, čo je potom ešte na sklade, treba po uplynutí doby schválenia zničiť. “

S „očkovaním“ mRNA Corona sú telesné bunky vedome naprogramované u zdravých ľudí po prvýkrát v histórii s použitím mRNA tak, že proteín spike predstavuje ako (cudzí) antigén na povrchu svojich buniek, aj keď sú úplne zdravý a vôbec nie nakazený vírusom. Mechanizmus účinku „očkovania“ koróny spočíva v nesprávnom označení zdravých buniek vo vlastnom tele za cudzie. Imunitný systém reaguje okamžite, rozpoznáva antigén ako cudzí, vytvára proti nemu protilátky a ničí špičatý proteín zničením bunky, ktorá nesie tento špičkový proteín. To znamená, že „očkovanie“ proti koróne klame náš imunitný systém a spôsobuje, že útočí a ničí naše vlastné zdravé bunky. Popísané procesy sú základnými lekárskymi poznatkami a sú dobre známe. Je preto o to viac znepokojujúce, že tieto dôležité aspekty v akademickom a verejnom diskurze prakticky neexistujú.

Aké potom budú následky nášho očkovania? Máme úrad, ktorý by riešil právnu pomoc občanov, ktorí by si uplatňovali náhradu škody pri akomkoľvek zlyhaní očkovania? 

Ale biznis nášho ministra financií Igora Matoviča s cieľom vidiny peňazí na úkor hazardu so zdravím občanov to tu máme vďaka médiám obrovský.

Prečo sa bojí Smer a súčasná vláda 7.medzinárodnej konferencie Inštitútu ochrany ústavných práv ?

Ďalšie informácie o „očkovaní“ proti koróne sú zhrnuté v nasledujúcom článku:

www.initiative-corona.info/fileadmin/dokumente/10_Gruende_gegen_Injection.pdf

Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ?

20.05.2024

Znovu Vám prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. Znovu uvádzam: Prečo sa nikto [...]

Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ?

09.04.2024

Prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. A stále je dôležité: Prečo sa nikto [...]

Do parlamentu si občania zvolili starých „mazákov“, ktorí ale pravdu nepovedia

27.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky.Už v minulom článku sme Vás informovali, že po 8-mich rokoch sme sa dožili, že bude prvé pojednávanie v kauze žalobkyne proti žalovanému Slovenská technická univerzita. Hrozby s [...]

SAS, Liberálny dom

SaS pripravuje trestné oznámenie: množiace sa vyhrážky prekračujú hranice

20.05.2024 22:13

Vyhrážky sa už neobjavujú len na sociálnych sieťach, ale aj formou listov, ktoré chodia aj ich rodinným príslušníkom, upozornila Kolíková.

blesk. búrka

Po zásahu blesku museli v Drážďanoch dvoch ľudí oživovať, zranených je desať

20.05.2024 21:47

Blesk zasiahol trávnatú oblasť pri Labe neďaleko centra saskej metropoly.

Europarlament / Europoslanci /

Voľby do europarlamentu by vyhrali progresívci pred Smerom a Hlasom, ukázal prieskum

20.05.2024 20:13

Pätnásť mandátov by si rozdelilo sedem strán.

Assange

Assange sa môže odvolať proti vydaniu do USA, rozhodol súd

20.05.2024 19:37

Ak by sudcovia rozhodli v prospech vydania, Assangeove právne možnosti v Británii by sa vyčerpali.