Založ si blog

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Po zverejnení kolosálneho podvodu premiéra Igora Matoviča na sociálnej sieti sme očakávali tlačovky novinárov tak, ako to bolo vo volebnom období 2012 – 2016, keď Igor Matovič priniesol mediálnu bombu a novinári sa ako „sliepky zhŕkli okolo svojho kohúta“. Ale predsa len jedno odvážne médium prinieslo správu o tomto medzinárodnom škandále.

https://www.infovojna.sk/article/byvala-poslankyna-olano-nazvala-matovica-psychopatom-teraz-na-jeho-hnutie-udrela-pravne?fbclid=IwAR39k9wuOirtETx67Hb_HuI1qyIyYbRR4U06TlbS4xUt1vdF0zDjHNFA-ac

„Podpásovky“ Igora Matoviča alias budovanie demokracie po slovensky

Odvážne zaútočil na Matovičovu vládu už novozvoleny generálny prokurátor JUDr. Maroš Žilinka, Dr.h.c., PhD. a poukázal, že dve vyhlášky pána hlavného hygienika PhDr. RNDr. MUDr. Jána Mikasa, PhD., MPH sú protizákonné.

https://www.ta3.com/clanok/1201764/zilinka-to-povedal-priamo-mikasov-urad-porusil-zakon.html

Aj mons. J Orosch sa tejto problematike venuje.

Pridal sa aj odborník na ústavné právo pán JUDr.  Eduard Bárányi, DrSc. Žiaľ je to semeno v prachu, pán JUDr. Eduard Barányi, DrSc.  kde sa skrývate pred nami? Už sme Vás tri roky hľadali vo Vašej kancelárii pri Dunaji a nechávali odkaz, aby sme spoločne riešili nedostatky v porušovaní zákonov od Ústavy Slovenskej republiky počnúc.

Vďaka Vašej odvahe sa pridala aj JUDr. Adriana Krajníková a tvrdí, že Mikasove vyhlášky sú protizákonné a stotožňuje sa s názorom generálneho prokurátora JUDr. Maroša Žilinku Dr.h.c., PhD.

Pani JUDr. Adriana Krajníková, kde sa skrývate pred nami, chceme Vám priniesť informácie, že podávanie žalobných návrhov proti Covidu-19 je zbytočné. Tadiaľ cesta nevedie. Bude to len dlhá cesta, kde naši občania sa budú brániť. Ale tvrdá súdna mapa pani ministerky Márie Kolíkovej im zahatá cestu ku spravodlivosti.

Vážení, na Slovensku je cesta tŕnistá ku svojej pravde. Každý občan,  ak bojuje musí mať trpezlivosť. A to nám, Slovákom chýba. Ako sme sa presvedčili aj vo volebnom období 2012 – 2016. Koľko žalobných návrhov na zničené existencie učiteľov, lekárov, zdravotných sestier, štátnych zamestnancov, generálnych štátnych radcov  a pod. sme podali a súdy ich ešte dnes riešia.

Ešte šťastie, že všetko čo Matovičova vláda prijíma a bude prijímať je neplatné.

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali

Už sa nám tu zase vrece roztrhlo s blogermi a tvorcami videí, kde všetci vyjadrujú svoj názor, svoje ego, svoje bla- bla voči Matovičovej politike. Podvod, s ktorým prišiel Igor Matovič dňa 29. 02. 2020 do volieb,  je medzinárodná blamáž.

Igor, pripomínaš mi časy minulé, keď si sa pýtal: Tak čo Mária, už Ti Smeráci robia zákon?

Igor chce o každom vedieť a nepripustí jeho pravdu. Rovnako trpia ministri a jeho poslanci, ktorým neumožní, aby pomáhali občanom v zmysle Ústavy Slovenskej republiky.

Vážení, z kolesa nastavenia politiky v parlamente nie je možné vyskočiť. LEBO by to najprv všetci 150 poslanci museli odborne vedieť?

Znovu a znovu  čítajte, uvažujte  a nebojte sa riadiť odbornosťou:

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Poznatky z vrcholovej poltiky sme zaznamenali do Zborníka zo 6. medzinárodnej konferencie, ktorá  dosiahla vyvrcholenie nášho deväťročného vývoja pomoci, osvety, monitorovania, dokumentovania Vašich prípadov boja za spravodlivosť a v priamom prenose sme Vám o tom priniesli informácie na facebooku a na našich blogoch pravda. Vaše skúmajúce prípady žalobných návrhov svedčia stále viac sa zhoršujúcej profesionálnej a odbornej úrovni našich advokátov. Lebo nie je všetko skončiť Právnickú fakultu a začať pracovať v advokátskej kancelárii. 

Vizitka so značkou advokát nemusí svedčiť ešte o múdrosti a odbornosti toho, ktorého „ochrancu“ zákonov.

Je všeobecne známe, že dnes, a to nezmenila ani Matovičova vláda, v našej krajine sa advokáti naháňajú za majetkom v snahe zavďačiť sa svojmu „chlebodarcovi“ zamestnávateľovi, resp. žalovanému, ktorého právne zastupujú. Ba dokonca nám súťažia, aby sa umiestnili na prvej priečke  o najlepšieho advokáta Slovenska.

Ak to takto ďalej pôjde, nepomôžu nám ani noví titulovaní doktori práv

JE TO HANBA. Každé zastupovanie potom svedčí o víťazstve aj za cenu porušenia zákona, či zneužitia zákona advokáta.

Za obdobie od našej existencie (IOÚP) monitorujeme, ako razantným tempom získava priestor v našich médiách a vyvoláva obrovský záujem téma brutality, agresie. Dnes ju máme aj v parlamente a vo vláde. Tieto dve reprezentatívne telesá našich občanov sú v rozpade na úrovni svojich populistických rečí.  Jeden cez druhého a nikto neurobí nič pre občanov. Postihuje mnohých a aspoň trochu sa týka každého z nás. Systematické zlomyseľnosti sa stávajú obsahom príspevkov v rokovacej sále parlamentu a prinášajú nám o tom správy predné stránky našich bulvárov. Čitateľ, resp. občan si často vyberá bulvár aj podľa príťažlivosti jeho obsahu.

ALE POZOR! Tento trend sa rozšíril po celej Európskej únii. Ide o dráždivý, nový obal pre starý produkt práce. Žiaľ na Slovensku nikto nesleduje, ako tieto cieľavedomé správy našich médií spôsobili ochorenie medziľudských vzťahov.  A ukazuje to aj premiér Igor Matovič.

Igor, pred blížiacim sa Medzinárodným dňom žien by si sa nielen mne, ale aj všetkým ženám po ktorých chrbtoch si sa dostal do kresla premiéra, mal ospravedlniť.

Ako darček pre všetky ženy by si sa mal Igor Matovič ospravedlniť

 

Ani billboardy za Bratislavou nepomôžu, aby zatkli páchateľov

31.07.2022

Vážení študenti práva, (a nielen Vy), pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Skôr, ako pristúpime k ďalšej informácii o našich právach, zopakujme si dôležité skutočnosti, ktoré sme priniesli v minulom článku. Novinári odhaľujú našu tému v plnej [...]

Novinári odhaľujú našu tému v plnej nahote

17.07.2022

Vážení študenti práva, (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Preskúmame spoločne, čo nové sa „zaviedlo“ v parlamente v tomto volebnom období. Igor Matovič obabral aj skúsenú Annu Záborskú Opakovanie – matka múdrosti: Pred [...]

Igor Matovič obabral aj skúsenú Annu Záborskú

04.07.2022

Vážení študenti práva, (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Preskúmame spoločne, čo nové sa „zaviedlo“ v parlamente v tomto volebnom období. Matovičovo 1 euro pre asistenta poslanca Prichádzame na stretnutie s poslancami [...]

covid vakcína omikron moderna

Británia ako prvá krajina schválila vakcínu proti variantu omikron

15.08.2022 14:34

Posilňujúca dávka Spikevax od Moderny pozostáva z 25 gramov pôvodnej očkovacej látky proti koronavírusu a 25 gramov novej vakcíny proti variantu omikron.

Patrick Linhart

Poslanca Sme rodina Linharta obvinili pre incident s policajtom

15.08.2022 14:15, aktualizované: 14:53

Patrick Linhart mal ešte koncom roka 2020 obviniť policajta z napadnutia, ten teraz podal trestné oznámenie na neho.

trieda, deti, škola

Ministerstvo preplatí školské kluby detí takmer päťtisíc žiakom zo znevýhodneného prostredia

15.08.2022 13:43

V minulom školskom roku 2021/2022 bolo podporených sumou 289 575 eur 229 škôl.

mjanmarsko, aun schan su ťij, barma, príhovor

Zosadená mjanmarská líderka dostala ďalších šesť rokov väzenia za korupciu

15.08.2022 13:11

Su Ťij je vo väzbe, odkedy generáli mjanmarskej armády vo februári 2021 zosadili jej civilnú vládu, čím ukončili krátke obdobie demokracie v krajine.