Založ si blog

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Po zverejnení kolosálneho podvodu premiéra Igora Matoviča na sociálnej sieti sme očakávali tlačovky novinárov tak, ako to bolo vo volebnom období 2012 – 2016, keď Igor Matovič priniesol mediálnu bombu a novinári sa ako „sliepky zhŕkli okolo svojho kohúta“. Ale predsa len jedno odvážne médium prinieslo správu o tomto medzinárodnom škandále.

https://www.infovojna.sk/article/byvala-poslankyna-olano-nazvala-matovica-psychopatom-teraz-na-jeho-hnutie-udrela-pravne?fbclid=IwAR39k9wuOirtETx67Hb_HuI1qyIyYbRR4U06TlbS4xUt1vdF0zDjHNFA-ac

„Podpásovky“ Igora Matoviča alias budovanie demokracie po slovensky

Odvážne zaútočil na Matovičovu vládu už novozvoleny generálny prokurátor JUDr. Maroš Žilinka, Dr.h.c., PhD. a poukázal, že dve vyhlášky pána hlavného hygienika PhDr. RNDr. MUDr. Jána Mikasa, PhD., MPH sú protizákonné.

https://www.ta3.com/clanok/1201764/zilinka-to-povedal-priamo-mikasov-urad-porusil-zakon.html

Aj mons. J Orosch sa tejto problematike venuje.

Pridal sa aj odborník na ústavné právo pán JUDr.  Eduard Bárányi, DrSc. Žiaľ je to semeno v prachu, pán JUDr. Eduard Barányi, DrSc.  kde sa skrývate pred nami? Už sme Vás tri roky hľadali vo Vašej kancelárii pri Dunaji a nechávali odkaz, aby sme spoločne riešili nedostatky v porušovaní zákonov od Ústavy Slovenskej republiky počnúc.

Vďaka Vašej odvahe sa pridala aj JUDr. Adriana Krajníková a tvrdí, že Mikasove vyhlášky sú protizákonné a stotožňuje sa s názorom generálneho prokurátora JUDr. Maroša Žilinku Dr.h.c., PhD.

Pani JUDr. Adriana Krajníková, kde sa skrývate pred nami, chceme Vám priniesť informácie, že podávanie žalobných návrhov proti Covidu-19 je zbytočné. Tadiaľ cesta nevedie. Bude to len dlhá cesta, kde naši občania sa budú brániť. Ale tvrdá súdna mapa pani ministerky Márie Kolíkovej im zahatá cestu ku spravodlivosti.

Vážení, na Slovensku je cesta tŕnistá ku svojej pravde. Každý občan,  ak bojuje musí mať trpezlivosť. A to nám, Slovákom chýba. Ako sme sa presvedčili aj vo volebnom období 2012 – 2016. Koľko žalobných návrhov na zničené existencie učiteľov, lekárov, zdravotných sestier, štátnych zamestnancov, generálnych štátnych radcov  a pod. sme podali a súdy ich ešte dnes riešia.

Ešte šťastie, že všetko čo Matovičova vláda prijíma a bude prijímať je neplatné.

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali

Už sa nám tu zase vrece roztrhlo s blogermi a tvorcami videí, kde všetci vyjadrujú svoj názor, svoje ego, svoje bla- bla voči Matovičovej politike. Podvod, s ktorým prišiel Igor Matovič dňa 29. 02. 2020 do volieb,  je medzinárodná blamáž.

Igor, pripomínaš mi časy minulé, keď si sa pýtal: Tak čo Mária, už Ti Smeráci robia zákon?

Igor chce o každom vedieť a nepripustí jeho pravdu. Rovnako trpia ministri a jeho poslanci, ktorým neumožní, aby pomáhali občanom v zmysle Ústavy Slovenskej republiky.

Vážení, z kolesa nastavenia politiky v parlamente nie je možné vyskočiť. LEBO by to najprv všetci 150 poslanci museli odborne vedieť?

Znovu a znovu  čítajte, uvažujte  a nebojte sa riadiť odbornosťou:

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Poznatky z vrcholovej poltiky sme zaznamenali do Zborníka zo 6. medzinárodnej konferencie, ktorá  dosiahla vyvrcholenie nášho deväťročného vývoja pomoci, osvety, monitorovania, dokumentovania Vašich prípadov boja za spravodlivosť a v priamom prenose sme Vám o tom priniesli informácie na facebooku a na našich blogoch pravda. Vaše skúmajúce prípady žalobných návrhov svedčia stále viac sa zhoršujúcej profesionálnej a odbornej úrovni našich advokátov. Lebo nie je všetko skončiť Právnickú fakultu a začať pracovať v advokátskej kancelárii. 

Vizitka so značkou advokát nemusí svedčiť ešte o múdrosti a odbornosti toho, ktorého „ochrancu“ zákonov.

Je všeobecne známe, že dnes, a to nezmenila ani Matovičova vláda, v našej krajine sa advokáti naháňajú za majetkom v snahe zavďačiť sa svojmu „chlebodarcovi“ zamestnávateľovi, resp. žalovanému, ktorého právne zastupujú. Ba dokonca nám súťažia, aby sa umiestnili na prvej priečke  o najlepšieho advokáta Slovenska.

Ak to takto ďalej pôjde, nepomôžu nám ani noví titulovaní doktori práv

JE TO HANBA. Každé zastupovanie potom svedčí o víťazstve aj za cenu porušenia zákona, či zneužitia zákona advokáta.

Za obdobie od našej existencie (IOÚP) monitorujeme, ako razantným tempom získava priestor v našich médiách a vyvoláva obrovský záujem téma brutality, agresie. Dnes ju máme aj v parlamente a vo vláde. Tieto dve reprezentatívne telesá našich občanov sú v rozpade na úrovni svojich populistických rečí.  Jeden cez druhého a nikto neurobí nič pre občanov. Postihuje mnohých a aspoň trochu sa týka každého z nás. Systematické zlomyseľnosti sa stávajú obsahom príspevkov v rokovacej sále parlamentu a prinášajú nám o tom správy predné stránky našich bulvárov. Čitateľ, resp. občan si často vyberá bulvár aj podľa príťažlivosti jeho obsahu.

ALE POZOR! Tento trend sa rozšíril po celej Európskej únii. Ide o dráždivý, nový obal pre starý produkt práce. Žiaľ na Slovensku nikto nesleduje, ako tieto cieľavedomé správy našich médií spôsobili ochorenie medziľudských vzťahov.  A ukazuje to aj premiér Igor Matovič.

Igor, pred blížiacim sa Medzinárodným dňom žien by si sa nielen mne, ale aj všetkým ženám po ktorých chrbtoch si sa dostal do kresla premiéra, mal ospravedlniť.

Ako darček pre všetky ženy by si sa mal Igor Matovič ospravedlniť

 

Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ?

09.04.2024

Prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. A stále je dôležité: Prečo sa nikto [...]

Do parlamentu si občania zvolili starých „mazákov“, ktorí ale pravdu nepovedia

27.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky.Už v minulom článku sme Vás informovali, že po 8-mich rokoch sme sa dožili, že bude prvé pojednávanie v kauze žalobkyne proti žalovanému Slovenská technická univerzita. Hrozby s [...]

Hrozby s novými názvami, ale so starou podstatou alebo Slovák sa naučí aj s vlkmi vyť.

01.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Sociopatia médií oslabuje silu pravdy alebo päť P pre Madam Justíciu Od podania žaloby dňa 25. 10 2018 proti žalovanému Slovenská technická univerzita sme čakali na prvé [...]

čína, povodne

Juh Číny, kde žije 127 miliónov ľudí, sa pripravuje na storočné povodne

21.04.2024 16:15

Prívalové dažde zasiahli od štvrtka rozsiahle územie provincie Kuang-tung a rozvodnili vodné toky riek.

SR premiér Fico ministerstvá návšteva MK Šimkovičová BAX

Prieskum: Z vlády má najnižšiu dôveru Šimkovičová. Žiadny minister neprekročil 50 %

21.04.2024 14:45

Najdôveryhodnejšími ministrami vlády sú minister práce Erik Tomáš a minister školstva Tomáš Drucker.

lavina

V Tatrách zahynul po páde lavíny turista

21.04.2024 14:36

Jeden zo záchranárov uviedol, že muž mal na sebe lavínový maják.

tank t-72

Sovietske tanky opravuje a posiela ich Ukrajincom. Českému zbrojárovi vojna zarobila miliardy: Verím, že dopyt bude ešte dlho silný

21.04.2024 13:59

"Aj keby sa vojna mala zajtra skončiť, trvalo by roky, kým sa prázdne sklady doplnia," povedal Michal Strnad.