Založ si blog

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Po zverejnení kolosálneho podvodu premiéra Igora Matoviča na sociálnej sieti sme očakávali tlačovky novinárov tak, ako to bolo vo volebnom období 2012 – 2016, keď Igor Matovič priniesol mediálnu bombu a novinári sa ako „sliepky zhŕkli okolo svojho kohúta“. Ale predsa len jedno odvážne médium prinieslo správu o tomto medzinárodnom škandále.

https://www.infovojna.sk/article/byvala-poslankyna-olano-nazvala-matovica-psychopatom-teraz-na-jeho-hnutie-udrela-pravne?fbclid=IwAR39k9wuOirtETx67Hb_HuI1qyIyYbRR4U06TlbS4xUt1vdF0zDjHNFA-ac

„Podpásovky“ Igora Matoviča alias budovanie demokracie po slovensky

Odvážne zaútočil na Matovičovu vládu už novozvoleny generálny prokurátor JUDr. Maroš Žilinka, Dr.h.c., PhD. a poukázal, že dve vyhlášky pána hlavného hygienika PhDr. RNDr. MUDr. Jána Mikasa, PhD., MPH sú protizákonné.

https://www.ta3.com/clanok/1201764/zilinka-to-povedal-priamo-mikasov-urad-porusil-zakon.html

Aj mons. J Orosch sa tejto problematike venuje.

Pridal sa aj odborník na ústavné právo pán JUDr.  Eduard Bárányi, DrSc. Žiaľ je to semeno v prachu, pán JUDr. Eduard Barányi, DrSc.  kde sa skrývate pred nami? Už sme Vás tri roky hľadali vo Vašej kancelárii pri Dunaji a nechávali odkaz, aby sme spoločne riešili nedostatky v porušovaní zákonov od Ústavy Slovenskej republiky počnúc.

Vďaka Vašej odvahe sa pridala aj JUDr. Adriana Krajníková a tvrdí, že Mikasove vyhlášky sú protizákonné a stotožňuje sa s názorom generálneho prokurátora JUDr. Maroša Žilinku Dr.h.c., PhD.

Pani JUDr. Adriana Krajníková, kde sa skrývate pred nami, chceme Vám priniesť informácie, že podávanie žalobných návrhov proti Covidu-19 je zbytočné. Tadiaľ cesta nevedie. Bude to len dlhá cesta, kde naši občania sa budú brániť. Ale tvrdá súdna mapa pani ministerky Márie Kolíkovej im zahatá cestu ku spravodlivosti.

Vážení, na Slovensku je cesta tŕnistá ku svojej pravde. Každý občan,  ak bojuje musí mať trpezlivosť. A to nám, Slovákom chýba. Ako sme sa presvedčili aj vo volebnom období 2012 – 2016. Koľko žalobných návrhov na zničené existencie učiteľov, lekárov, zdravotných sestier, štátnych zamestnancov, generálnych štátnych radcov  a pod. sme podali a súdy ich ešte dnes riešia.

Ešte šťastie, že všetko čo Matovičova vláda prijíma a bude prijímať je neplatné.

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali

Už sa nám tu zase vrece roztrhlo s blogermi a tvorcami videí, kde všetci vyjadrujú svoj názor, svoje ego, svoje bla- bla voči Matovičovej politike. Podvod, s ktorým prišiel Igor Matovič dňa 29. 02. 2020 do volieb,  je medzinárodná blamáž.

Igor, pripomínaš mi časy minulé, keď si sa pýtal: Tak čo Mária, už Ti Smeráci robia zákon?

Igor chce o každom vedieť a nepripustí jeho pravdu. Rovnako trpia ministri a jeho poslanci, ktorým neumožní, aby pomáhali občanom v zmysle Ústavy Slovenskej republiky.

Vážení, z kolesa nastavenia politiky v parlamente nie je možné vyskočiť. LEBO by to najprv všetci 150 poslanci museli odborne vedieť?

Znovu a znovu  čítajte, uvažujte  a nebojte sa riadiť odbornosťou:

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Poznatky z vrcholovej poltiky sme zaznamenali do Zborníka zo 6. medzinárodnej konferencie, ktorá  dosiahla vyvrcholenie nášho deväťročného vývoja pomoci, osvety, monitorovania, dokumentovania Vašich prípadov boja za spravodlivosť a v priamom prenose sme Vám o tom priniesli informácie na facebooku a na našich blogoch pravda. Vaše skúmajúce prípady žalobných návrhov svedčia stále viac sa zhoršujúcej profesionálnej a odbornej úrovni našich advokátov. Lebo nie je všetko skončiť Právnickú fakultu a začať pracovať v advokátskej kancelárii. 

Vizitka so značkou advokát nemusí svedčiť ešte o múdrosti a odbornosti toho, ktorého „ochrancu“ zákonov.

Je všeobecne známe, že dnes, a to nezmenila ani Matovičova vláda, v našej krajine sa advokáti naháňajú za majetkom v snahe zavďačiť sa svojmu „chlebodarcovi“ zamestnávateľovi, resp. žalovanému, ktorého právne zastupujú. Ba dokonca nám súťažia, aby sa umiestnili na prvej priečke  o najlepšieho advokáta Slovenska.

Ak to takto ďalej pôjde, nepomôžu nám ani noví titulovaní doktori práv

JE TO HANBA. Každé zastupovanie potom svedčí o víťazstve aj za cenu porušenia zákona, či zneužitia zákona advokáta.

Za obdobie od našej existencie (IOÚP) monitorujeme, ako razantným tempom získava priestor v našich médiách a vyvoláva obrovský záujem téma brutality, agresie. Dnes ju máme aj v parlamente a vo vláde. Tieto dve reprezentatívne telesá našich občanov sú v rozpade na úrovni svojich populistických rečí.  Jeden cez druhého a nikto neurobí nič pre občanov. Postihuje mnohých a aspoň trochu sa týka každého z nás. Systematické zlomyseľnosti sa stávajú obsahom príspevkov v rokovacej sále parlamentu a prinášajú nám o tom správy predné stránky našich bulvárov. Čitateľ, resp. občan si často vyberá bulvár aj podľa príťažlivosti jeho obsahu.

ALE POZOR! Tento trend sa rozšíril po celej Európskej únii. Ide o dráždivý, nový obal pre starý produkt práce. Žiaľ na Slovensku nikto nesleduje, ako tieto cieľavedomé správy našich médií spôsobili ochorenie medziľudských vzťahov.  A ukazuje to aj premiér Igor Matovič.

Igor, pred blížiacim sa Medzinárodným dňom žien by si sa nielen mne, ale aj všetkým ženám po ktorých chrbtoch si sa dostal do kresla premiéra, mal ospravedlniť.

Ako darček pre všetky ženy by si sa mal Igor Matovič ospravedlniť

 

Ani Eduard Heger nevie, že v podvedomí nesúhlasí s Igorom Matovičom

28.11.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP), že máte záujem o Zborník z 8. medzinárodnej konferencie, ktorá sa konala dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Len zopakujem: Každý volič, každý občan a každý zamestnanec stále nemá kompaktný právny systém štátu – spravodlivo vyvážený v základnom pôsobení medzi dvomi subjektmi: štátom a občanom. Dôkazom je [...]

Kollár vydiera Matoviča alebo je to dobrá politická hra

13.11.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP) za obrovský záujem o 8. medzinárodnú konferenciu, ktorá sa koná dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Je ďalším pokračovaním nášho úsilia za sociálnu normu humanizmu, resp. za zdravé medziľudské vzťahy, aby eurelatio basalis fungovali v každodennej realite, v pozemskom ľudstve. Prinášam informácie o tom, čo bude [...]

Voľbami sme si dali gól do vlastnej brány

31.10.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy), pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. A máme po voľbách. Čo nám priniesli? História sa zase opakovala. Spojili sa dve, tri, štyri, politické strany. Ich kandidáti sa prezentovali politickými heslami na bilboardoch, v [...]

Laurence Booneová

Francúzska diplomatka pre Pravdu: Ukrajine proti Rusku dodáme ďalšie zbrane

29.11.2022 08:00

Európa nie je v žiadnom prípade zoči-voči ruskej vojne bezmocná. Pre Pravdu to uviedla Laurence Booneová, štátna tajomníčka francúzskeho rezortu diplomacie.

Rusko Ukrajina Vojna Mobilizácia Čiastočná Branci

Demobilizovaný ruský študent: Dostal som starú pušku, delili sme sa aj o spací vak

29.11.2022 06:10

Študent, ktorého prepustili z radov proruských jednotiek na Ukrajine, tvrdí, že k dispozícii mal pušku zo sovietskej éry.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Estónci nabádajú EÚ zdvojnásobiť výdavky na obranu

29.11.2022 05:55, aktualizované: 09:00

Viac ťažkých zbraní Ukrajine, vyššie výdavky na obranu v Európe, navrhujú pobaltské a škandinávske štáty. Kyjev chce transformátory a protivzdušnú obranu.

americké vojnové lode, USS Chancellorsville

Zahnali sme americký krížnik, tvrdí Čína

29.11.2022 05:46

Čínska armáda v utorok uviedla, že v Juhočínskom mori zahnala americký krížnik s riadenými strelami.