Založ si blog

Pán doktor Krčméry – obeť Matovičovej očkománie

Vážení študenti práva (a nielen Vy), sme veľmi radi, že sledujete naše informácie o poznatkoch a skúsenostiach z vysokej politiky, kam Vy nedovidíte po celé volebné obdobie 2020 – 2024. Je pravdou, že teória sa nám za 30 rokov hlboko vzdialila od praxe.
https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/09/27/pravne-nasledky-matovicovej-ockomanie/
Prinášame stretnutie s naším odborníkom na pandémiu Mudr. Vladimírom Krčmérym v nadväznosti na posledné stretnutie:
https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/08/08/pan-doktor-krcmery-neklamte-lud-krestansky-s-tou-vasou/
Pán doktor, prečo novinári klamú, že ste v zahraničí?
https://www.topky.sk/cl/10/2190115/Krcmery-sa-po-utokoch-rozhodol-pre-razny-krok–Ukryva-sa-v-zahranici–dovodom-su-dezolati-?fbclid=IwAR2-AghE0y2Bs6I_xB7dA3ztxqNw-cum1S6S5yUfxsr6cxnmvwLpTLzb1YY
Nooo, týždeň som tu a týždeň v zahraničí.znie odpoveď pána doktora.
Pán doktor,  prečo chodíte sem na krížovú cestu na bratislavských Kramároch?
Toto mám blízko…..bývam neďaleko – reaguje pán doktor.
A kde Vy vlastne  bývate?
V Bergu -, znie odpoveď.
Pán doktor, prečo nepoviete pravdu národu o pandémii.  V lete ste hovorili, že tu na jeseň bude nula. A dnes novinári nám píšu, že
od pondelka je celé Slovensko červené……
https://www.ta3.com/clanok/213527/nachadzame-sa-v-tretej-vlne-pandemie-na-plucnej-ventilacii-je-vyse-50-ludi
V lete predsa nebolo nič….odpovedá pán doktor.
Ale, pán doktor znovu Vám pripomínam, že Vy ste tvrdil : na jeseň tu bude nula.…tak prečo nás, občanov, novinári zavádzajú?
Ľudia majú veľký strach a sú už psychicky na dne.
Áno – potvrdil nám pán doktor, sú to psychické problémy.
Pán doktor, so zdravím by sa nemala hrať lotéria. 
Áno, my sme to nechceli, reaguje pán doktor. Radili sme, aby sa nerobila žiadna súťaž s očkovaním.
No vidíte a oni Vás, odborníka na pandémiu, vôbec nepočúvali.
https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/08/01/krcmery-neporozumel-ze-politika-je-divadlo/
Pán doktor, život človeka nemôže byť nikdy hazardom. Ľudia sú zúfalí a psychicky na dne. Môžu vzniknúť rôzne tragédie.
Minule sme Vám hovorili, že OĽaNO neexistuje, jeho platnosť skončila 30 . 11.  2019. Aj kresťanka pani Záborská, ktorá so spojila s Igorom Matovičom so svojou Kresťanskou úniou, porušila zákon o politických stranách a politických hnutiach.
Ale pán doktor vôbec tomu nerozumel,naopak reagoval:
Ja s ňou telefonujem často.
Tak jej odkážte nech si splní paragrafové znenie zákona a zruší Kresťanskú úniu, lebo je len spolupáchateľka zla.
https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2020/04/05/anna-zaborska-sa-stala-spolupachatelkou-zla/
Toto stretnutie mi pripomenulo volebné obdobie 2012 – 2016. Spolupráca s lídrom Igorom Matovičom nebola ani pre pána doktora Krčméryho možná.
Koniec koncov, ako píše zahraničná tlač, obmedzenia v Maďarsku boli zrušené od júna 2021, bez ohľadu na to, či sú osoby očkované, preliečené alebo testované, chodíte do reštaurácií a stravujete sa a bez masky, nakupujete bez masky, ako pred Coronou. Ako to budú Maďari riešiť v budúcnosti, budeme naďalej sledovať.

Páni študenti práva opakovanie – matka múdrosti: Žijeme v tvrdom kapitalistickom systéme zvieracieho prirodzeného výberu, ktorý sa premieta aj do vedy.  Doba si žiada tvrdé a jednoznačné odsúdenie každého zla, nielen manipulatívneho zla, ktoré nám podsúvajú „politické šelmy“. Kto sa pridá z občanov  osobnou invenciou a vecným postojom? Máme záujem o každého občana ako spolupracovníka a naše nové tendencie na interdisciplinárnom vedeckom poli si chceme osvojiť.

 

Posolstvo duše slovenského národa alebo správa o stave republiky

Kúpele pre slovenských dôchodcov zadarmo?

A niečo od našich rakúskych priateľov: S „očkovaním“ mRNA Corona sú telesné bunky vedome naprogramované u zdravých ľudí po prvýkrát v histórii s použitím mRNA tak, že proteín spike predstavuje ako (cudzí) antigén na povrchu svojich buniek, aj keď sú úplne zdravý a vôbec nie nakazený vírusom. Mechanizmus účinku „očkovania“ koróny spočíva v nesprávnom označení zdravých buniek vo vlastnom tele za cudzích. Imunitný systém reaguje okamžite, rozpoznáva antigén ako cudzí, vytvára proti nemu protilátky a ničí špičatý proteín zničením bunky, ktorá nesie tento špičkový proteín. To znamená, že „očkovanie“ proti koróne klame náš imunitný systém a spôsobuje, že útočí a ničí naše vlastné zdravé bunky.

www.initiative-corona.info/fileadmin/dokumente/Corona_Imichtung_final.pdf

„ Aké milé by bolo, keby bolo možné strašiaka zbaviť strachu, keby ste všetci pochopili, že strach znamená súčasne aj pľúca a keby ľudstvo vedelo, aká silná a rozhodná je jeho vlastná duša.“

Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

03.06.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Už v minulom článku sme Vás informovali,že jedno médium sa našlo, aby zverejnilo, prečo blogeri píšu. Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ? Ale dnes Vám prinesiem úryvok z knihy [...]

Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ?

20.05.2024

Znovu Vám prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. Znovu uvádzam: Prečo sa nikto [...]

Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ?

09.04.2024

Prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. A stále je dôležité: Prečo sa nikto [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.