Založ si blog

Igor Matovič, to je kolosálny podvod v histórii

 

Inštitút ochrany ústavných práv ďakuje všetkým sympatizantom, prispievateľom (dvoch percent), spolupracovníkom za všetky krásne gratulácie, k vianočným sviatkom a k Novému roku 2021. Sme veľmi radi, že o nás viete a našu činnosť sledujete aj v čase pandémie. Je našou cťou pokračovať v našej činnosti. LEBO na našej ceste potrebujeme ľudí, ktorí majú vytrvalosť a trpezlivosť kráčať na ceste boja za právom a spravodlivosťou. A nie je to cesta jednoduchá, lebo od roku 2011 nenachádzame odvážnych a statočných spolupracovníkov. Príkladom si aj Ty, Igor Matovič, ako o tom píšem v tomto článku:

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Dnes po roku písania mojich článkov na blog Pravda je dôležité upozorňovať našu verejnosť a zvyšovať im právne vedomie. V parlamentných voľbách dňa 29. 02. 2020 si sa pán t.č. premiér dopustil podvodu. Upozorňovali sme (IOÚP) na to aj kompetentný výkonný orgán. Neodpovedajú. Majú strach, aby neprišli o prácu?

https://ficek.sk/podvod-trestny-cin-9

Všade vôkol nás sú zmanipulovaní ľudia a majú strach pred ľuďmi, ktorí sa bránia a nechcú nosiť napríklad rúško. Poctivo utekajú na testovanie, potom na očkovanie len, aby mohli objať svoje vnúčatá, len aby mali prácu, ktorú im Ty, Igor Matovič berieš.

COVID-19 nám odhalil najväčšie problémy ľudstva, medzi ktoré nepatria ani infekcie, ani prírodné pohromy typu sopiek, orkánov, či tsunami. Najväčší problém ľudstva spočíva v sebaovládaní spoločenstva. Zmena politík je viac ako potrebná. Takzvané „demokratické voľby“ presadené a vnucované politikmi USA už dávno zaostali za skutočnými potrebami riadenia ľudstva. V každom štáte sú pozorované trendy „demokracie“ ktoré spochybňujú slobodu aj ľudský rozum, a ohrozujú budúcnosť ľudstva.

Koronavírus ukázal vláde tabuizovanú tému v spoločnosti

Všetko sa točí okolo  koronavirusu,
Igor Matovič tieto udalosti spojené s koronavirusom sú akýmsi Božím „klopaním“ na dvere sveta, alebo  na dvere nášho vlastného srdca. Koronavírus ukázal ľudskú bezmocnosť. Národy sveta reagujú na koronavirus v strachu. Strach môže byť oprávnený, rovnako ako ochranné opatrenia vlád a úradníkov. Ale tu a tam viditeľná hystéria len ukazuje naprostú bezmocnosť našej spoločnosti. Očakávali sme, že napravíš svoje konanie, keď si pred rokom zmanipuloval predstaviteľov troch politických strán Annu Záborskú, Jána Budaja, Janu Žitňanskú. Ale nestalo sa tak.

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

Je dôležité zapísať do histórie pre naše mladé generácie kolosálny podvod premiéra Igora Matoviča. Vážení, ako píšeme na blogu Pravda Matovičova vláda od svojho zvolenia dňa 29. 02. 2020  je neplatná. Táto skutočnosť vošla do histórie a nikto ani len z právnikov na ústavné právo sa nedokáže k tomu vyjadriť a ani vyvrátiť. Na Ministerstve vnútra SR ľahko preukážete, že OĽaNO zaniklo dňa 20. 11. 2019. A znovu zopakujem:  do parlamentných volieb v roku 2020 Igor Matovič vymyslel stratégiu spojil sa s tromi politickými subjektmi Kresťanskou úniou, ZMENOU ZDOLA A NOVA. Spolu s nimi prevalcoval sa do parlamentu. A po parlamentných voľbách (29. 02. 2020) Kresťanská únia, ZMENA ZDOLA, NOVA stále existujú ako samostatné politické strany. Potom všetky právne predpisy, ktoré Matovičova vláda vydáva, sú neplatné. Matovičova strana vznikla na základe právneho úkonu, ktorý sa prieči zákonu a zákon obchádza (§ 39 Občianskeho zákonníka). To si nedovolil NIKTO v dejinách, aby veselo vládol a všetci občania sa len ticho prizerajú. Ale nie VŠETCI, máme tu veľa a veľa (odvážnych) blogerov, ktorí poukazujú na nedostatky demokracie po slovensky:

Čo by sa stalo, keby o tom médiá písali?

Krvavý trón Igora Matoviča

Igor Matovič pre porovnanie uvádzam: Ak sa na mňa obracali občania v roku 2012 – 2016, že im zamestnávateľ berie prácu, tak som v prípade podozrenia na mobbing požiadala zamestnávateľa o vyjadrenie. Ale  zamestnávateľ sa obrátil na právnika. Igor Matovič, tu nepotrebujeme paragrafy od právnika, potrebujeme zistiť, aká je „firemná“ kultúra pracoviska.  A rovnako je to aj na pracovisku úradu vlády SR.

Na to predsa v právnom štáte stačí zachovávanie slušnosti, dodržanie zákona a spravodlivosti. Ale, kto zo zamestnávateľov si uvedomí, že pokiaľ vám odíde schopný zamestnanec, peniaze a čas, ktorý do neho investovali budú navždy stratené. Navyše, ak pôjde o naozaj kvalitného človeka, jeho odchodom významne pomôžete konkurencii. Ale koho to trápi? Zákonov máme toľko, že nimi môžeme podkurovať. To, čo nám chýba je slušnosť, morálka a zdravý ľudský rozum.

Matovičov mafiánsky štát

Koronavírus ukázal Matovičovi, čo je pre národ dôležité

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

Igor Matovič, chýba nám  spolupatričnosť, spolupráca a úcta. Nie zákony, ale ľudia tvoria spoločnosť. Jednoducho v riadiacich pozíciách sú ľudia buď so širokými lakťami a dlhými jazykmi, čiže morálne na nízkej úrovni alebo potom ľudia, ktorí kývnu na čokoľvek a je im bližšia košeľa než kabát (samozrejme česť výnimkám ). A pokiaľ sa toto nezmení, tak môžeme prijať ďalšie zákony a zamestnanec, pokiaľ nie je dostatočne odolný a nejde súdnou cestou, stále bude ťahať za kratší koniec. Legislatívny nedostatok zákonov postihujúcich vzťahové problémy na pracoviskách je len drobná epizóda v mori nevyriešených nespravodlivých prepustení zo zamestnania. A Tvoj podvod, Igor Matovič, je ďaľším Tvojím konaním preukazujúcim moc, ktorú Ti voliči dali. Ale ako to už býva ani zamestnávateľ nebol v našich prípadoch žalobných návrhov ten, ktorý dodržal literu zákona. A Ty? Igor Matovič, si pomocou voličov získal príjem. 

Náš výskum pokračuje aj na 6. medzinárodnej konferencii, z ktorej je táto ukážka:

 

Ako darček pre všetky ženy by si sa mal Igor Matovič ospravedlniť

https://www.youtube.com/watch?v=_u3CfczsDxU

Igor Matovič bude vládnuť tri roky bez ohľadu na ničenie životov

28.02.2021

Pri príležitosti prvého výročia neplatne zvolenej vlády Igora Matoviča prinášame ďalšie okienko pre právnikov (a nielen pre nich). LEBO: právnici sú akože odborníci na akceptovanie ľudských práv. Dajme si otázku: od roku 1989 vytvorili si naši odborníci aplikačnú prax na ľudské práva? Aké informácie nám prinášali novinári o aplikačnej praxi našich odborníkov [...]

Môžete všetko napísať alebo povedať, okrem pravdy a faktov, lebo. . . .

24.02.2021

Keď občan nemá prístup k širokému okruhu vedomostí, či znalostí nie je potom schopný a nemôže sa správne rozhodovať. Ako sa mohol občan rozhodovať pred rokom, keď nemal vedomosti a znalosti o skutočnom pôsobení politických strán v našom slovenskom parlamente. Vďaka tejto nevedomosti sa terajší premiér Igor Matovič mohol veľmi ľahko znovu dostať do parlamentu. [...]

„Podľa Žilinku tomu napomôže aj nová organizačná štruktúra špeciálnej prokuratúry“

22.02.2021

„Boj s extrémizmom patrí medzi priority generálneho prokurátora aj naďalej. Maroš Žilinka tak reagoval na iniciatívu niektorých parlamentných poslancov, ktorí kritizovali, že tomu nevenuje dostatočnú pozornosť. Podľa Žilinku tomu napomôže aj nová organizačná štruktúra špeciálnej prokuratúry. Osobitnú pozornosť chce venovať aj šíreniu nevhodného obsahu na [...]

pocasie-1-3-2021

Zima ešte nepovedala posledné slovo. Chlad sa vráti

01.03.2021 00:00

Prvý marcový týždeň sa začne príjemne, ale jeho koniec už taký nebude. Aké bude počasie na začiatku a aké na konci?

Bratislava, turisti, stare mesto, Bratislavsky hrad

Všetci vo svojom okrese. Len Bratislavčania a Košičania dostali extra výnimku

28.02.2021 23:18

Do čerstvého uznesenia vlády z nedeľnajšieho popoludnia sa dostala nečakaná zmena.

FOTKY roz

Ľutuje princ vraždu novinára? Nevyzerá to tak, tvrdí expert

28.02.2021 20:00

Uvalia Spojené štáty sankcie na korunného princa Saudskej Arábie Muhammada bin Salmána za vraždu novinára Džamála Chášukdžího?

Premiér Okrúhly Stôl Odborníci Koronavírus

Povinné respirátory, zákaz vychádzania či koniec výnimiek. Vláda schválila radikálne opatrenia

28.02.2021 19:56, aktualizované: 21:51

Ak sa do 21. marca nedostavia výsledky nových opatrení, krajinu čaká tvrdý lockdown.