Založ si blog

Prečo občan (a nielen Igor Matovič) dnes potrebuje psychiatra

Už takmer dva roky sa vo svete nevyskytla rovnaká udalosť ako pri korónovej pandémii. A vlády jej čelia prísnejšími a prísnejšími opatreniami.

Prečo Igor Matovič útočí do občanov vo veku 60 +

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme v praktických skúsenostiach, a tým v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenáva naša história.

V súčasnej „pandemickej situácii národného významu“ chýbajú medicínske princípy založené na dôkazoch. So zdravotným pasom, digitalizácia a možnosť monitorovania ľudí neúprosne napredujú; cena za to je úplne podhodnotená. Ľudské aj ekonomické škody sú obrovské. Dúfajme, že sa nám podarí aspoň ochrániť naše deti pred ďalšou fyzickou a psychickou ujmou. Nádej umiera posledná.

K tomu nám naši rakúski kolegovia poslali zaujímavé správy:  Daniel Stoica, vedecký pracovník, dostal nápad na štúdiu, ktorá sa zaoberá  kvalitou života neočkovaných.  Do tejto štúdie sa zapojilo už 64 000 ľudí a ich počet sa zvyšuje.  Ako  píše „100 000 je reálnych.“ Dúfa však, že ich bude viac. Pretože táto štúdia by mala nielen zbierať reálne dáta, ale riešiť aj strach a obavy testovaných osôb a možno aj ponúknuť východisko z obávaného povinného očkovania.

Čím vyššia je účasť v tejto štúdii, tým sú argumenty závažnejšie, a tým menej môžu byť súdmi nevypočuté. A pre matematicky neskúsených politikov a pre médiá, ktorí sa vždy veľmi mýlia v počte demonštrantov, nemôže byť počet účastníkov tejto štúdie problém. Je a bude to veľký kúsok skladačky v celkovom obraze odporu, ktorý vďaka svojej vedeckej povahe poskytuje a bude poskytovať nevyvrátiteľné a zmysluplné fakty a údaje. Spoločné vyhlásenie  veľmi veľkého počtu účastníkov pod ochranou štátom uznaného spolku a moc z toho plynúca by mohla priviesť vládcov späť k úcte k vlastným ľuďom.

Štúdium má byť oporou pre ľudí.  Ich účasť môže ponúknuť optimizmus a vedomosti, ktoré môžu prispieť, postaviť sa proti nespravodlivosti, voči ktorej sa človek niekedy cíti bezmocný. Je tu niekto, koho vážne zaujíma, ako sa majú ľudia v tejto dobe, keď mnohí so svojou skepsou už nevedia nájsť kontaktnú osobu. A jedného dňa – dúfajme, že skôr ako neskôr – budú tieto zdokumentované fakty použité na odhalenie zrady ľudstva.

Dojímavé je najmä to, že pomerne veľký počet starých ľudí chce svojou účasťou vyjadriť svoju nevôľu nad týmto časom – veď toto všetko už zažili v minulosti a radi by zabojovali za budúce generácie. Združenie sa flexibilne prispôsobuje svojim záujemcom, lebo kto nemá prístup k internetu, dostane dotazníky poštou.

Úplne nezávislá štúdia „Zdravo neočkovaní“ odštartuje v januári 2022. Vstup a výstup je nekomplikovaný kedykoľvek. Predpokladom účasti je, že od registrácie neabsolvujete žiadne očkovanie proti koronavírusu. Vítaní sú všetci – deti aj dospelí, neočkovaní aj zaočkovaní ľudia, ktorí už nechcú nasledovať tento všeobecný trend.

Aj keď sa svojou účasťou stávate členom združenia, nie je potrebné prispievať. Existujete len prostredníctvom darov a keďže o citlivosť neočkovaných ľudí sa zaujíma viac ľudí, ako by ste chceli, združenie sa teraz financuje samo. Pretože sa zbierajú aj skúsenosti a človek dúfa, že bude môcť pomôcť ťažko postihnutým ľuďom napríklad zaplatením právnych poplatkov prostredníctvom darov. Právnym poradcom združenia  je  právnička Monika Donner.

Ak sa zaregistrujete pod odkazom http://www.ungeimpft-gesund.info , musíte byť niekedy trpezliví s obdržaním prihlasovacieho kľúča. Nie je to spôsobené technickým zbabraným prístupom, ale tým, že niektorí poskytovatelia pošty nepreposielajú správy s nebezpečným slovom „neočkovaní, a asociácia preto musí posielať potvrdenia individuálne, aby unikla týmto tvrdohlavým bariéram. To je však len malá prekážka, ktorú človek rád akceptuje, vzhľadom na prínos, ktorý táto štúdia prináša k zastaveniu očkovacieho šialenstva.

Neočkovaným potvrdením alebo ak chcete zdravým potvrdením môžete kontrolnému orgánu ukázať, čo si o očkovaní myslíte a že na to máte aj ušľachtilý dôvod.

V súčasnosti zanedbávané a porušované ľudské práva, ako je sebaurčenie, dobrovoľnosť a ľudská dôstojnosť, sú pre organizátora/ov obzvlášť dôležité a sú základom tejto štúdie. Vytváranie sietí medzi výskumníkmi je žiaduce, aby sa získali rozsiahlejšie údaje, umožnila sa vyššia miera informovanosti o výsledkoch.  Aké sú rozdiely v zdravotnom stave v jednotlivých  krajinách, ak zarátate miesto bydliska, krátke vzdialenosti k lekárovi, rodinné vzťahy, mieru strachu atď.?

Je tiež pekné vidieť o päť rokov, či sa všetci tí, ktorí sa úspešne vyhli očkovaniu, stali obeťami zabijackého vírusu – alebo nie, pretože to je dlhá doba, počas ktorej je svet pravdepodobne iný ako dnes? Z tohto dôvodu sú zverejňované priebežné výsledky, ktoré ukazujú aktuálny vývoj a sťažnosti a poskytujú o nich presné informácie.To všetko znie veľmi zaujímavo, s akým Daniel referuje o možnostiach tejto štúdie, ukazuje, že zvedavé srdce hobby vedca, ktorý sa skutočne zaujíma o svojich blížnych.

 

A ešte pre každého, kto chce pochopiť dôvody a pozadie pandémie na základe faktov a údajov podložených dôkazmi vydal psycho-neuro-imunológ Univ.-Prof. NDR. Christian Schubert publikáciu s názvom Záťažový test Corona (Stresstest Corona).

V súvislosti s krízou COVID-19 zažíva najväčšiu krízu Západná medicína „, hovorí Christian Schubert, ktorý už desaťročia hovorí o interakciách medzi psychikou a imunitným systémom, skúma a považuje súčasné opatrenia Corona za neľudské, prehnané a nezodpovedné. Táto kniha spája mnohé z jeho uznávaných rozhovorov a prejavov, v ktorých jasne vysvetľuje, čo sa deje v súčasnom boji proti pandémiám zle a prečo potrebujeme iný pohľad na Coronu. No predovšetkým je podľa jeho kréda potrebná jedna vec: úplne nová Medicína, ktorá sa konečne sústredí na celého človeka.
Christian Schubert, prof. Dr. med., Dr. rer. nat., M. Sc., je lekár, psychológ a liečebný psychoterapeut. Je vedúcim Laboratória pre psycho-neuro-imunológiu na Klinike psychiatrie, psychoterapie, psychosomatiky a lekárska psychológia z Lekárskej univerzity v Innsbrucku.

Skúsenosti z očkovania 30 ročného mládenca:

„Môžem vám povedať, že ľudia ako ja, ktorí sa riadili systémom, keď zostali doma počas blokád, si držali odstup, pravidelne si umývali ruky, prekonali pandémiu v zdraví dva roky a teraz sa už necítia dobre kvôli vážnym vedľajším účinkom, chcú byť očkovaní, teraz sa môžu cítiť ako zločinci – hrozia pokuty, hrozia povinné očkovania, ohrozujú sa vo svete práce, ohrozujú ich príbuzní, ktorí nemajú povolené návštevy v nemocnici, vylúčení zo spoločnosti a verejnými slovami ako „pandémia neočkovaní“, sú doslova vykreslení ako obete agitácie alebo obete pre psychiatra.

Po „očkovaní“, ktoré som dostal, som mal neurologické deficity, poruchy reči a myslenia, problémy s čeľusťami, horúčku, bolesti tela a 6 dní som pre závraty ledva chodil. Každú noc sa zdalo, že sa objavia nové príznaky – ľavá ruka vždy zaspala, pravá noha bolela, akoby v nej človek mal nôž, búšenie srdca, potenie, žiaden pocit hladu, žalúdok akoby mŕtvy. 14 dní po očkovaní mám stále nevoľný pocit s ostrou bolesťou na hrudníku a hrtane.

A tí, ktorí hovoria: „Všetko je v poriadku. Ľudia s takýmito vedľajšími účinkami dostanú výnimku z očkovania „Môžem len odpovedať:“ Nie, nachádzajú nemilosrdné dôvody, prečo za to nemôže očkovanie.

Je v poriadku, ako sa spoločnosť rozdeľuje? Mnohí sa dávajú zaočkovať, pociťujú len pár reakcií. A v dôsledku toho si dovoľujú určiť telo niekoho iného žiadosťou o povinné očkovanie.

Prečo to ľudia robia? Pre strach – strach z ochorenia, strach zo zlyhania, strach z ďalšieho zablokovania, strach z nakazenia niekoho, strach dostať sa do nemocnice, strach z pokračovania v znášaní opatrení proti šikanovaniu.

Strach je slepý a slepý nie je dobrý. Nemôžete nikomu radiť, ale musíte pochopiť, že očkovanie nie je vhodné a neškodné pre každého. Inak by sme nemali žiadne úmrtia medzi očkovanými ani srdcové choroby v bezprecedentnom rozsahu.

Pani vo veku 30 rokov dostala infarkt 2 dni po očkovaní. Dôvod: je príliš tučný.

Žena vo veku 32 rokov mala príznaky ako ja. Povedali jej, že v čase očkovania mala pravdepodobne vírusovú infekciu, hoci predtým necítila nevoľnosť.

U 35-ročného atléta sa vyvinul srdcový sval a zápal pľúc. To bolo spôsobené športom.

Pani vo veku 50 rokov, ktorá mala po očkovaní náhle dýchavičnosť, žiadnu fyzickú kondíciu a problémy so srdcom, diagnostikovali Long Covid, pretože mala pred 6 mesiacmi koronavírus.

Koľko ľudí má pocit, že dobre prežijú Coronu a že Long Covid sa po očkovaní objaví z ničoho nič?

Médiá čoraz častejšie informujú o úmrtiach ľudí okolo 50 rokov, náhle a nečakane, očkovaných a nie chorých.

Ďalšou otázkou, ktorú si treba položiť, je, prečo sú teraz nemocnice preťažené viac ako kedykoľvek predtým. Ako to funguje? Na samom začiatku pandémie nebol žiadny strach, žiadne očkovanie, žiadny tlak a teraz hrozí, že sa systém neznesiteľne zhorší? Teraz, keď sú očkovania, ľudia si zvykli na vzdialenosť atď. A teraz počet obetí exploduje?

Prosím, počúvajte svoje srdce a buďte zdraví.“

Odchod Matoviča z politiky alebo konečne sa rozpadne politický zlepenec

 

 

 

 

 

Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ?

20.05.2024

Znovu Vám prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. Znovu uvádzam: Prečo sa nikto [...]

Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ?

09.04.2024

Prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. A stále je dôležité: Prečo sa nikto [...]

Do parlamentu si občania zvolili starých „mazákov“, ktorí ale pravdu nepovedia

27.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky.Už v minulom článku sme Vás informovali, že po 8-mich rokoch sme sa dožili, že bude prvé pojednávanie v kauze žalobkyne proti žalovanému Slovenská technická univerzita. Hrozby s [...]

SAS, Liberálny dom

SaS pripravuje trestné oznámenie: množiace sa vyhrážky prekračujú hranice

20.05.2024 22:13

Vyhrážky sa už neobjavujú len na sociálnych sieťach, ale aj formou listov, ktoré chodia aj ich rodinným príslušníkom, upozornila Kolíková.

blesk. búrka

Po zásahu blesku museli v Drážďanoch dvoch ľudí oživovať, zranených je desať

20.05.2024 21:47

Blesk zasiahol trávnatú oblasť pri Labe neďaleko centra saskej metropoly.

Europarlament / Europoslanci /

Voľby do europarlamentu by vyhrali progresívci pred Smerom a Hlasom, ukázal prieskum

20.05.2024 20:13

Pätnásť mandátov by si rozdelilo sedem strán.

Assange

Assange sa môže odvolať proti vydaniu do USA, rozhodol súd

20.05.2024 19:37

Ak by sudcovia rozhodli v prospech vydania, Assangeove právne možnosti v Británii by sa vyčerpali.