Založ si blog

Matovič si spravil zo vzdelanosti slovenského národa biznis

Práve v podvečer osláv našich vierozvestcov Cyrila a Metoda, ktorí pred vyše 1100 rokmi prišli na naše územie šíriť kresťanstvo, kultúru a vzdelanie, dajme si otázku, či si  dnes, v čase pandémie, vieme vážiť vzdelanie slovenského národa. Najprv si znovu pripomenieme náš predchádzajúci článok, na ktorý sme dostali veľa lajkov, čo nás teší, a preto pokračujeme (IOÚP) v informáciách zvyšovať právne vedomie občanov.

Heger pácha zločin, ale Matovič a Fico je vinník

 

Súčasná pandemická situácia sa pripravovala už v roku 2010. Ale o tom nepíšu všetci novinári.  „V roku 2010 sa konal kongres epidemiológov a iných, ktorí dnes riadia „pandémiu“ COVID-19. Nikoho neprekvapí, že kongres financovali hlavne výrobcovia vakcín a tie aj cez svojich farma lobistov z radu lekárov, virológov, epidemiológov prednášali provakcinačné prednášky.“

http://www.inenoviny.sk/krcmery-klempa-a-ini-covid-odbornici-na-kongrese-v-miami/?fbclid=IwAR1YWT3Lr-eCFfCNOVF–UobTp_VTyL8T51vOcqx2ILjK8exbm3-ypw1Ib8

A ďalej sa píše: „Jarčuška stal vo vedení „pandémie“ COVID-19 na Slovensku. V minulosti ho financoval Pfizer a získal profesúru na Krčmérýho univerzite. Manželia Kalavský tiež získali tituly u Krčméryho, Erich – profesúru, Andrea docentúru. Erich Kalavský pracoval pre Pfizer, vo vrcholnej pozícii. Teraz pracuje v ŠÚKLi. Samozrejme, aká podvodná škola…také tituly… “

Nuž, vari si Cyril a Metod zaslúžia, aby sme my, Slováci, mali takýchto „odborníkov – plagiátorov?

Už naša bilancia z minulého roka je bohatá na skúsenosti s Matovičovou politikou a zvedavé otázky občanov nás (IOÚP) nenechávajú na pochybách o stále väčšom a väčšom záujme v akom bezprávnom štáte žijeme. Musíme si priznať, že klesáme s odborníkmi na najvyšších miestach. Ak máme plagiátorov vo vláde SR, ako Matovič, Kollár, Grohling, atď., potom si musíme priznať, že nemáme odkaz pre Cyrila a Metoda, ktorý by svedčil o tom, že si vieme vážiť vzdelanosť nášho slovenského národa.

Aj za mojich študentských  čias sme mali na Právnickej fakulte UK v Bratislave študenta – dnes s názvom plagiátor. Bol ním poslanec Hnutia za demokratické Slovensko Macuška. Opísal diplomovú prácu do písmena, a preto nebol pripustený, aby skončil vysokú školu v riadnom termíne.  Docent JUDr. Milan Čič, CSc, vtedy vedúci katedry trestného práva, mu v tom zabránil. A tak, milý Macuška, musel si znovu napísať diplomovú prácu, ak chcel mať ukončenú vysokú školu a k tomu získaný titul. To sa dnes už nestáva.

Vari sa  plagiátori stali módou súčasnej vzdelanosti slovenského národa.

Dnes keď čítam, ako pán MUDr. Vladimír Krčméry šíri profesionálnu deformáciu o očkovaní, nemám pochybnosti, že práve toto potrebuje líder Igor Matovič.  Aby pokračoval vo „svojej stratégii“, rovnako ako vo volebnom období  2012 – 2016. Teraz pomocou obetného baránka  (MUDr. Vladimír Krčméry a Mgr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD). A nebude mať problém  „sadnúť“ si aj na ďalšie  a ďalšie obete.

Vzdelanosť sa nám posunula do kategórie biznisu, kde každý chce peniaze.

A to je pán Krčméry ako doktor medicíny na tom tak zle, že musí zavádzať občanov o tom, že príde tretia vlna pandémie.

Nie na jeseň bude nula, “ – povedal pán Krčméry na stretnutí na križovej ceste na bratislavských Kramároch. A to som sa ho ani nepýtala. Teda vážení študenti, žiadna tretia vlna tu na jeseň nebude. Ale pre peniaze si každý aj do „kolena si dá vŕtať“. A to je jedno, či je to Krčméry či Mikas.

Hlavne , že sme (IOÚP) odhalili klamstvo nášho „odborníka na pandémiu“. Na tomto teda „točí“ naša vláda Slovenskej republiky.

A poďme ďalej:

Matovičova vláda už vyše jedného roka  „chrlí“ právne predpisy postavené „na vode“. Pod zámienkou protikoronavírusových opatrení štát dramaticky obmedzuje základné práva a slobody. Produkuje skupiny obyvateľstva, ktoré zostanú bezprávne,” tvrdí expert na ústavné právo, bývalý sudca Ústavného súdu SR, Ján Drgonec. Ale ani on nevidí do hĺbky Matovičovej stratégie o tom, že právny úkon, ktorý sa prieči zákonu a zákon obchádza, je neplatný.  Preto môže Matovič – tentokrát ako minister financií SR – ministrovať ako marketingový hráč.

Príkladom takejto stratégie je už aj advokát JUDr. Juraj Gajdoš, ktorý nám chcel podať sťažnosť na Ústavný súd SR s tým, že Ministerstvo vnútra SR nekoná vo veci porušenia zákona o politických stranách a politických hnutiach. Ale po informácii, ako funguje s cenníkom svojej advokátskej kancelárie, sme sa radšej dali na vlastnú cestu nášho boja za právo a spravodlivosť. LEBO vari si nikto nevšimol, ako si náš mobbér Igor Matovič spravil zo vzdelanosti slovenského národa biznis.

Naposledy je to zákon o povinnom očkovaní. Ak sa dáte zaočkovať dostanete peniažky. Nuž, Igor, si z Vás občanov, urobil to isté ako farizeji z Judáša. Aj Judáš dostal peniaze od farizejov (zákonníkov). Igor vie, že pre peniaze dokážu ľudia zradiť….to sme mali na klube vo volebnom období 2012 – 2016 keď nám mali pripraviť stratégiu politiky OĽaNO traja mušketieri (Bučkuliak, Šipoš,Pekár) a za pekné peniažky….ako to dopadlo? To som do našej histórie zaznamenala na blogu sme a v Zápiskoch z parlamentu. Teraz len toľko: čakali sme  celé volebné obdobie a nič nám nevymysleli.

Aký môžeme mať dnes odkaz pre našich vierozvestcov Cyrila a Metoda ? Matovič si spravil zo vzdelanosti slovenského národa biznis.

Bilancia Matovičovej vlády aj za pomoci pravdivých konšpirácií

Dnes už je lepšie čítať blogerov, ktorí aspoň šíria pravdivý názor či pravdivú informáciu o ľudských právach.

Hyeny slovenského národa.

 

Vladimír Krčméry sa nehlási k Slovensku a myslí si, že Slováci sú hlúpi

 

Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ?

20.05.2024

Znovu Vám prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. Znovu uvádzam: Prečo sa nikto [...]

Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ?

09.04.2024

Prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. A stále je dôležité: Prečo sa nikto [...]

Do parlamentu si občania zvolili starých „mazákov“, ktorí ale pravdu nepovedia

27.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky.Už v minulom článku sme Vás informovali, že po 8-mich rokoch sme sa dožili, že bude prvé pojednávanie v kauze žalobkyne proti žalovanému Slovenská technická univerzita. Hrozby s [...]

SAS, Liberálny dom

SaS pripravuje trestné oznámenie: množiace sa vyhrážky prekračujú hranice

20.05.2024 22:13

Vyhrážky sa už neobjavujú len na sociálnych sieťach, ale aj formou listov, ktoré chodia aj ich rodinným príslušníkom, upozornila Kolíková.

blesk. búrka

Po zásahu blesku museli v Drážďanoch dvoch ľudí oživovať, zranených je desať

20.05.2024 21:47

Blesk zasiahol trávnatú oblasť pri Labe neďaleko centra saskej metropoly.

Europarlament / Europoslanci /

Voľby do europarlamentu by vyhrali progresívci pred Smerom a Hlasom, ukázal prieskum

20.05.2024 20:13

Pätnásť mandátov by si rozdelilo sedem strán.

Assange

Assange sa môže odvolať proti vydaniu do USA, rozhodol súd

20.05.2024 19:37

Ak by sudcovia rozhodli v prospech vydania, Assangeove právne možnosti v Británii by sa vyčerpali.