Založ si blog

Matovič si spravil zo vzdelanosti slovenského národa biznis

Práve v podvečer osláv našich vierozvestcov Cyrila a Metoda, ktorí pred vyše 1100 rokmi prišli na naše územie šíriť kresťanstvo, kultúru a vzdelanie, dajme si otázku, či si  dnes, v čase pandémie, vieme vážiť vzdelanie slovenského národa. Najprv si znovu pripomenieme náš predchádzajúci článok, na ktorý sme dostali veľa lajkov, čo nás teší, a preto pokračujeme (IOÚP) v informáciách zvyšovať právne vedomie občanov.

Heger pácha zločin, ale Matovič a Fico je vinník

 

Súčasná pandemická situácia sa pripravovala už v roku 2010. Ale o tom nepíšu všetci novinári.  „V roku 2010 sa konal kongres epidemiológov a iných, ktorí dnes riadia „pandémiu“ COVID-19. Nikoho neprekvapí, že kongres financovali hlavne výrobcovia vakcín a tie aj cez svojich farma lobistov z radu lekárov, virológov, epidemiológov prednášali provakcinačné prednášky.“

http://www.inenoviny.sk/krcmery-klempa-a-ini-covid-odbornici-na-kongrese-v-miami/?fbclid=IwAR1YWT3Lr-eCFfCNOVF–UobTp_VTyL8T51vOcqx2ILjK8exbm3-ypw1Ib8

A ďalej sa píše: „Jarčuška stal vo vedení „pandémie“ COVID-19 na Slovensku. V minulosti ho financoval Pfizer a získal profesúru na Krčmérýho univerzite. Manželia Kalavský tiež získali tituly u Krčméryho, Erich – profesúru, Andrea docentúru. Erich Kalavský pracoval pre Pfizer, vo vrcholnej pozícii. Teraz pracuje v ŠÚKLi. Samozrejme, aká podvodná škola…také tituly… “

Nuž, vari si Cyril a Metod zaslúžia, aby sme my, Slováci, mali takýchto „odborníkov – plagiátorov?

Už naša bilancia z minulého roka je bohatá na skúsenosti s Matovičovou politikou a zvedavé otázky občanov nás (IOÚP) nenechávajú na pochybách o stále väčšom a väčšom záujme v akom bezprávnom štáte žijeme. Musíme si priznať, že klesáme s odborníkmi na najvyšších miestach. Ak máme plagiátorov vo vláde SR, ako Matovič, Kollár, Grohling, atď., potom si musíme priznať, že nemáme odkaz pre Cyrila a Metoda, ktorý by svedčil o tom, že si vieme vážiť vzdelanosť nášho slovenského národa.

Aj za mojich študentských  čias sme mali na Právnickej fakulte UK v Bratislave študenta – dnes s názvom plagiátor. Bol ním poslanec Hnutia za demokratické Slovensko Macuška. Opísal diplomovú prácu do písmena, a preto nebol pripustený, aby skončil vysokú školu v riadnom termíne.  Docent JUDr. Milan Čič, CSc, vtedy vedúci katedry trestného práva, mu v tom zabránil. A tak, milý Macuška, musel si znovu napísať diplomovú prácu, ak chcel mať ukončenú vysokú školu a k tomu získaný titul. To sa dnes už nestáva.

Vari sa  plagiátori stali módou súčasnej vzdelanosti slovenského národa.

Dnes keď čítam, ako pán MUDr. Vladimír Krčméry šíri profesionálnu deformáciu o očkovaní, nemám pochybnosti, že práve toto potrebuje líder Igor Matovič.  Aby pokračoval vo „svojej stratégii“, rovnako ako vo volebnom období  2012 – 2016. Teraz pomocou obetného baránka  (MUDr. Vladimír Krčméry a Mgr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD). A nebude mať problém  „sadnúť“ si aj na ďalšie  a ďalšie obete.

Vzdelanosť sa nám posunula do kategórie biznisu, kde každý chce peniaze.

A to je pán Krčméry ako doktor medicíny na tom tak zle, že musí zavádzať občanov o tom, že príde tretia vlna pandémie.

Nie na jeseň bude nula, “ – povedal pán Krčméry na stretnutí na križovej ceste na bratislavských Kramároch. A to som sa ho ani nepýtala. Teda vážení študenti, žiadna tretia vlna tu na jeseň nebude. Ale pre peniaze si každý aj do „kolena si dá vŕtať“. A to je jedno, či je to Krčméry či Mikas.

Hlavne , že sme (IOÚP) odhalili klamstvo nášho „odborníka na pandémiu“. Na tomto teda „točí“ naša vláda Slovenskej republiky.

A poďme ďalej:

Matovičova vláda už vyše jedného roka  „chrlí“ právne predpisy postavené „na vode“. Pod zámienkou protikoronavírusových opatrení štát dramaticky obmedzuje základné práva a slobody. Produkuje skupiny obyvateľstva, ktoré zostanú bezprávne,” tvrdí expert na ústavné právo, bývalý sudca Ústavného súdu SR, Ján Drgonec. Ale ani on nevidí do hĺbky Matovičovej stratégie o tom, že právny úkon, ktorý sa prieči zákonu a zákon obchádza, je neplatný.  Preto môže Matovič – tentokrát ako minister financií SR – ministrovať ako marketingový hráč.

Príkladom takejto stratégie je už aj advokát JUDr. Juraj Gajdoš, ktorý nám chcel podať sťažnosť na Ústavný súd SR s tým, že Ministerstvo vnútra SR nekoná vo veci porušenia zákona o politických stranách a politických hnutiach. Ale po informácii, ako funguje s cenníkom svojej advokátskej kancelárie, sme sa radšej dali na vlastnú cestu nášho boja za právo a spravodlivosť. LEBO vari si nikto nevšimol, ako si náš mobbér Igor Matovič spravil zo vzdelanosti slovenského národa biznis.

Naposledy je to zákon o povinnom očkovaní. Ak sa dáte zaočkovať dostanete peniažky. Nuž, Igor, si z Vás občanov, urobil to isté ako farizeji z Judáša. Aj Judáš dostal peniaze od farizejov (zákonníkov). Igor vie, že pre peniaze dokážu ľudia zradiť….to sme mali na klube vo volebnom období 2012 – 2016 keď nám mali pripraviť stratégiu politiky OĽaNO traja mušketieri (Bučkuliak, Šipoš,Pekár) a za pekné peniažky….ako to dopadlo? To som do našej histórie zaznamenala na blogu sme a v Zápiskoch z parlamentu. Teraz len toľko: čakali sme  celé volebné obdobie a nič nám nevymysleli.

Aký môžeme mať dnes odkaz pre našich vierozvestcov Cyrila a Metoda ? Matovič si spravil zo vzdelanosti slovenského národa biznis.

Bilancia Matovičovej vlády aj za pomoci pravdivých konšpirácií

Dnes už je lepšie čítať blogerov, ktorí aspoň šíria pravdivý názor či pravdivú informáciu o ľudských právach.

Hyeny slovenského národa.

 

Vladimír Krčméry sa nehlási k Slovensku a myslí si, že Slováci sú hlúpi

 

Prečo bratislavské súdy nepoužívajú digitálny záznam v súlade so zápisnicou. . . . . . .

15.03.2023

Vážení študenti práva (a nielen Vy), ďakujeme za Váš záujem o pojednávanie exposlankyne parlamentu v právnej veci nezaplatenia výpovednej doby za dva mesiace. Žiaľ nahlásením bomby sa pojednávanie zastavilo a Vy ste sa nedočkali rozsudku. Až bomba zastavila klamstvá advokáta Úradu pre regulácie sieťových odvetví LEBO dôležité zistenie: Každý sudcovský rozsudok si [...]

Až bomba zastavila klamstvá advokáta Úradu pre regulácie sieťových odvetví

01.03.2023

Vážení študenti práva, (a nielen Vy), pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zase zameriame na budovanie demokracie po slovensky. Na základe Predvolanie + výzva Okresného súdu Bratislava II sp. zn.: 11Cpr/ 2/2016 zo dňa 02. 11. 2022 v právnej veci žalobkyne JUDr. Mária Ritomská proti žalovanému Úrad pre reguláciu sieťových [...]

Nikto sa neopýtal, či môže Janko Kuciak napísať to, čo si myslel

12.02.2023

Vážení študenti práva, (a nielen Vy), pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zase zameriame na budovanie demokracie po slovensky. Skôr, ako pristúpime k ďalšej informácii o našich právach, zopakujme si dôležité skutočnosti, ktoré sme priniesli v minulom článku. Dokedy sa budú spoliehať lídri politických strán na [...]

Indonézia / zemetrasenie /

Po prepadnutí podlahy v chráme v Indii zomrelo 35 ľudí

31.03.2023 08:49

rady pre agentúru Reuters spresnili, že zachrániť sa podarilo 14 ľudí.

USA / Missisippi / migranti / zatknutie /

Kanadská polícia vyšetruje nález šiestich mŕtvol v bažine pri hraniciach s USA

31.03.2023 07:47

Nová migračná dohoda medzi krajinami uzavrela nelegálny hraničný priechod pri mestečku Akwesasne, kde telá našli.

Heger, Naď, Ukrajina

Heger je na Ukrajine, prichádzajú aj ďalšie migy

31.03.2023 07:05

Poverený slovenský premiér Eduard Heger je na Ukrajine. Stretne sa s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským

The Whistleblowers: Inside the UN

Odvrátená strana OSN: Korupcia, strach a sexuálne obťažovanie

31.03.2023 07:00

Navonok pôsobí ako inštitúcia, ktorá bojuje za vznešené ciele. Ak sa nájdu čestní zamestnanci, ktorí na nekalé praktiky upozornia, snažia sa ich umlčať a kauzy ututlať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 177
Celková čítanosť: 4118702x
Priemerná čítanosť článkov: 23270x

Autor blogu

Kategórie