Založ si blog

Môžete všetko napísať alebo povedať, okrem pravdy a faktov, lebo. . . .

Keď občan nemá prístup k širokému okruhu vedomostí, či znalostí nie je potom schopný a  nemôže sa správne rozhodovať.  Ako sa mohol občan rozhodovať pred rokom, keď nemal vedomosti a znalosti o skutočnom pôsobení politických strán v našom slovenskom parlamente. Vďaka tejto nevedomosti sa terajší premiér Igor  Matovič mohol veľmi ľahko znovu dostať do parlamentu. Skúsený a ostrieľaný mobbér nemal problém spáchať skutkovú podstatu napríklad trestného činu podvodu. Ako excelentný príklad slovenského mobbéra vyšplhal sa po chrbte politických strán Kresťanskej únie, ZMENY ZDOLA a NOVA do parlamentu. A teraz po roku pôsobenia ako premiér vlády Slovenskej republiky občania len oči otvárajú, čo si spravil z našej politiky:

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Už v minulom článku sme priniesli staronovú rubriku okienko vedomostí, znalostí a praktických skúseností nielen pre študentov  z Právnických fakúlt. LEBO poznať zákulisie náplne práce našich pracovísk Vám dáva „vyšší level“ na prešetrovanie mobbingu, bossingu, stalkingu , ak chcete šikanovanie na pracovisku. Najčastejšou príčinou vzniku odstraňovania a likvidácie schopných zamestnancov je nová organizačná štruktúra každého zamestnávateľa. Nič nové nepriniesla ani vláda zoskupenia politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA.

„Podľa Žilinku tomu napomôže aj nová organizačná štruktúra špeciálnej prokuratúry“

Ako nazvať občanov, ktorí sa zúčastňujú volieb 30 rokov a nemajú  vedomosť, či znalosti o aplikačnej praxi nášho parlamentu? Možno len konštatovať, že pomáhajú a pomohli dnes už preukázanému podvodu politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA.

Preskúmajme hlbšie a znovu spoločne, v čom je podstata spáchaného skutku politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA. Vo voľbách dňa 29. 2. 2020 sa mohli zúčastniť len politické strany a politické hnutia, ktoré spĺňajú zákon č. 85/2005 Z.z. o politických stranách a politických hnutiach, ktorý sa novelizoval od 1. januára 2019. LEBO politické hnutie OĽaNO, malo vo svojom politickom hnutí 4 členov. A preto nespĺňalo § 6 ods 6 zákona č.85/2005 Z.z. o politických stranách a politických hnutiach. Nemá najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

Čo si môžeme odniesť do histórie budovania demokracie po slovensky pri príležitosti prvého výročia víťazstva nášho už dobre známeho lídra politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA Igora Matoviča v parlamentných voľbách ? Na to si môže odpovedať každý občan sám.

Neostáva nič iné len: POZNAŤ ZÁKONY, NEZNAMENÁ VEDIEŤ ICH OBSAH. Prečo nás o tom neinformujú odborníci na zákony? A médiá, či politológovia?

A keď máme neplatne zvolenú vládu, potom aj všetky zákony, nariadenia, vyhlášky nie sú platné.

Dajme si otázku: Prečo tu môžete všetko napísať alebo povedať, okrem pravdy a faktov? Lebo z vás urobia extrémistov.

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

https://youtu.be/6ZgxZ5VlhoA

video:

https://youtu.be/oHGwLP_YmGw

(video) Bývalá poslankyňa nazvala Matoviča psychopatom a teraz na OĽANO udrela právne – DAV DVA – kultúrno-politický magazín

Bývalá poslankyňa OĽaNO nazvala Matoviča psychopatom, teraz na jeho hnutie udrela právne – Slovanské Noviny (slovanskenoviny.sk)

„Nazývať človeka pravými menami, nie je, podľa neho, osočovanie“ – Matthew1801DiMateo – Blog.Pravda.sk

Video:

Projekt Život v Novom Slovensku? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Email zo dňa 15. 11. 2012 od štátneho tajomníka Branislava Ondruša – sľub politickej strany SMER

18.06.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky.Nadväzujeme na minulé články: Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu? Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ? A hľa – máme po [...]

Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

03.06.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Už v minulom článku sme Vás informovali,že jedno médium sa našlo, aby zverejnilo, prečo blogeri píšu. Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ? Ale dnes Vám prinesiem úryvok z knihy [...]

Prečo Flašík nezverejniil video IOÚP ?

20.05.2024

Znovu Vám prinášame ďalšie okienko pre študentov práva (a nielen pre nich). LEBO: študenti práva (a nielen oni) sa od roku 1989 mali učiť, ako sa pripravujú zákony v našom slovenskom práve, ako funguje náš parlament, ako pomáhajú poslanci parlamentu svojim občanom a či poslanci parlamentu slúžia svojim voličom v zmysle Ústavy SR a pod. Znovu uvádzam: Prečo sa nikto [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 21:28

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.