Založ si blog

Môžete všetko napísať alebo povedať, okrem pravdy a faktov, lebo. . . .

Keď občan nemá prístup k širokému okruhu vedomostí, či znalostí nie je potom schopný a  nemôže sa správne rozhodovať.  Ako sa mohol občan rozhodovať pred rokom, keď nemal vedomosti a znalosti o skutočnom pôsobení politických strán v našom slovenskom parlamente. Vďaka tejto nevedomosti sa terajší premiér Igor  Matovič mohol veľmi ľahko znovu dostať do parlamentu. Skúsený a ostrieľaný mobbér nemal problém spáchať skutkovú podstatu napríklad trestného činu podvodu. Ako excelentný príklad slovenského mobbéra vyšplhal sa po chrbte politických strán Kresťanskej únie, ZMENY ZDOLA a NOVA do parlamentu. A teraz po roku pôsobenia ako premiér vlády Slovenskej republiky občania len oči otvárajú, čo si spravil z našej politiky:

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Už v minulom článku sme priniesli staronovú rubriku okienko vedomostí, znalostí a praktických skúseností nielen pre študentov  z Právnických fakúlt. LEBO poznať zákulisie náplne práce našich pracovísk Vám dáva „vyšší level“ na prešetrovanie mobbingu, bossingu, stalkingu , ak chcete šikanovanie na pracovisku. Najčastejšou príčinou vzniku odstraňovania a likvidácie schopných zamestnancov je nová organizačná štruktúra každého zamestnávateľa. Nič nové nepriniesla ani vláda zoskupenia politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA.

„Podľa Žilinku tomu napomôže aj nová organizačná štruktúra špeciálnej prokuratúry“

Ako nazvať občanov, ktorí sa zúčastňujú volieb 30 rokov a nemajú  vedomosť, či znalosti o aplikačnej praxi nášho parlamentu? Možno len konštatovať, že pomáhajú a pomohli dnes už preukázanému podvodu politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA.

Preskúmajme hlbšie a znovu spoločne, v čom je podstata spáchaného skutku politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA. Vo voľbách dňa 29. 2. 2020 sa mohli zúčastniť len politické strany a politické hnutia, ktoré spĺňajú zákon č. 85/2005 Z.z. o politických stranách a politických hnutiach, ktorý sa novelizoval od 1. januára 2019. LEBO politické hnutie OĽaNO, malo vo svojom politickom hnutí 4 členov. A preto nespĺňalo § 6 ods 6 zákona č.85/2005 Z.z. o politických stranách a politických hnutiach. Nemá najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

Čo si môžeme odniesť do histórie budovania demokracie po slovensky pri príležitosti prvého výročia víťazstva nášho už dobre známeho lídra politického hnutia s názvom: OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia a ZMENA ZDOLA Igora Matoviča v parlamentných voľbách ? Na to si môže odpovedať každý občan sám.

Neostáva nič iné len: POZNAŤ ZÁKONY, NEZNAMENÁ VEDIEŤ ICH OBSAH. Prečo nás o tom neinformujú odborníci na zákony? A médiá, či politológovia?

A keď máme neplatne zvolenú vládu, potom aj všetky zákony, nariadenia, vyhlášky nie sú platné.

Dajme si otázku: Prečo tu môžete všetko napísať alebo povedať, okrem pravdy a faktov? Lebo z vás urobia extrémistov.

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

https://youtu.be/6ZgxZ5VlhoA

video:

https://youtu.be/oHGwLP_YmGw

(video) Bývalá poslankyňa nazvala Matoviča psychopatom a teraz na OĽANO udrela právne – DAV DVA – kultúrno-politický magazín

Bývalá poslankyňa OĽaNO nazvala Matoviča psychopatom, teraz na jeho hnutie udrela právne – Slovanské Noviny (slovanskenoviny.sk)

„Nazývať človeka pravými menami, nie je, podľa neho, osočovanie“ – Matthew1801DiMateo – Blog.Pravda.sk

Video:

Projekt Život v Novom Slovensku? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Do parlamentu si občania zvolili starých „mazákov“, ktorí ale pravdu nepovedia

27.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky.Už v minulom článku sme Vás informovali, že po 8-mich rokoch sme sa dožili, že bude prvé pojednávanie v kauze žalobkyne proti žalovanému Slovenská technická univerzita. Hrozby s [...]

Hrozby s novými názvami, ale so starou podstatou alebo Slovák sa naučí aj s vlkmi vyť.

01.02.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy) pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. Sociopatia médií oslabuje silu pravdy alebo päť P pre Madam Justíciu Od podania žaloby dňa 25. 10 2018 proti žalovanému Slovenská technická univerzita sme čakali na prvé [...]

Sociopatia médií oslabuje silu pravdy alebo päť P pre Madam Justíciu

03.01.2024

Vážení študenti práva (a nielen Vy), v tomto Novom roku 2024 pokračujeme s informáciami z výskumu o našom budovaní demokracie po slovensky. Ako sme už písali v minulom článku, zistili sme: Zápisky z parlamentu zo dňa 16. 12. 2013 alebo pán Holjenčík na ÚRSE Koľko žalobných návrhov musí občan predložiť na slovenské súdy, aby jeho pravda zvíťazila? A to je jedno kde [...]

seniori, penzisti, dôchodci

Švajčiari v referende väčšinovo podporili zavedenie 13. dôchodku

03.03.2024 21:55

Súčasne voliči naopak odmietli predĺženie veku odchodu do dôchodku a jeho následné naviazanie na priemernú dĺžku života.

Mestská polícia vozidlá

Agresívny muž v Bratislave kopal do ľudí, vytiahol aj nôž

03.03.2024 20:14

Polícia prípad vyšetruje.

y Boris Pistorius

Uniknutá nahrávka rozhovoru dôstojníkov je súčasťou ruskej informačnej vojny, povedal Pistorius

03.03.2024 19:35

Na nahrávke dôstojníci diskutujú o teoretickej možnosti použitia rakiet na Ukrajine.

švajčiarsko polícia

Tínedžer v Zürichu pobodal ortodoxného žida

03.03.2024 18:53

Pred útokom údajne došlo k hádke medzi viacerými osobami.