Založ si blog

Prečo Krčméry prijal Matovičovu ponuku šíriť „pandémiu po slovensky“ ?

Bilancia minulého roka je bohatá na skúsenosti s Matovičovou politikou a zvedavé otázky občanov nás (IOÚP) nenechajú na pochybách o stále väčšom a väčšom záujme v akom bezprávnom štáte žijeme. Musíme si priznať, že klesáme s odborníkmi na najvyšších miestach.

Bilancia Matovičovej vlády aj za pomoci pravdivých konšpirácií

Podľa Ústavy SR musia aj poslanci ako všetky štátne orgány dodržiavať zákony (ktoré si dokonca sami schválili). Výnimku im nemôže udeliť hlavný hygienik. Minister zdravotníctva SR nedal pokoj ani cez vianočné sviatky a novinári napísali, že potrebujeme predĺžiť núdzový stav:

Minister zdravotníctva Marek Krajčí tu nepomôže ani Duch svätý

A  po vianočných sviatkoch sa otvorila schôdza Národnej rady SR. A  už sa tam poslanci hašterili. Vari to chýbalo občanom počas vianočných sviatkov? Je všeobecne známe, že o hašterení poslancov v parlamente som napísala dosť a dosť na blogu sme v rokoch 2012 – 2016.

https://ritomska.blog.sme.sk/c/384223/moderne-otrokarstvo.html

https://ritomska.blog.sme.sk/c/383802/v-zakulisi-parlamentu.html

https://ritomska.blog.sme.sk/c/383038/politika-je-v-scenari.html

Vážení „hašteriaci“ poslanci, čo ste zmenili na rokovaní v parlamente? NIČ. Kto Vás poslal do parlamentu zastupovať občanov? Od roku 2012 vyrástli zase ďalší mladí záujemci o prvé voľby. Nevedia, že koho by volili. Búrlivá kampaň politických strán a mediálne bubliny ich zlákajú a oni nakoniec utekajú voliť toho, koho im ponúkli médiá. A po 10 mesiacoch vidíme, že občania zvolili neodborníkov, ktorí im šijú diktátorské zákony, diktátorské vyhlášky. 

Keď poslanci ničomu nerozumejú, nie je problém schváliť vyhlášku hlavného hygienika Jána Mikasa, ktorou povolil účasť poslancov pozitívnych na ochorenie COVID-19 v parlamente.

Účelové prispôsobovanie pravidiel je veľmi zlým signálom verejnosti a zdravotníkom, ktorí v ťažkých podmienkach zápasia o životy pacientov s novým koronavírusom.“ uviedla to pre TASR prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22563287/caputova-ucelove-prisposobovanie-pravidiel-je-zlym-signalom-verejnosti.html

Vôbec sa nečudujem, že dôvera občanov  v demokraciu ako systém vládnutia na Slovensku aj po týchto parlamentných voľbách zase nikoho nepresvedčila. Naša „demokracia po slovensky“ neposkytuje občanom možnosti realizovať svoje práva a  tiež neumožňuje v prípade, ak sú porušované, domôcť sa nápravy.  Ani súdnou cestou. Zase budú zlyhávať  všetky štátne inštitúcie, ktoré štát zriadil v tomto roku na akúsi pomoc pre občanov.  A rovnako sa nemení cesta pomoci občanom. Je rovnako tŕnistá a veľmi vzdialená.  Otvorme oči, lebo príčinu zle nastavenej politiky nášho štátu a celej Európskej únie neopraví ani nový premiér Igor Matovič.

Pre tých čo to stále nechápu zopakujem, príčina je v náplni práce našich poslancov. Politici, nováčkovia, ktorí prídu do parlamentu so svojou politickou stranou musia pracovať v súlade s Programovým vyhlásením vlády SR. Ale dosiaľ to občanom nikto nepovedal. Ani poslanec Matovič to nevedel. Ak by to vedel, tak by zmenil za 31 rokov koleso prijímania zákonov v parlamente. Stal sa len obyčajnou figúrkou na šachovnici. 

Matovič bude len obyčajnou figúrkou na šachovnici?

Takto to bolo, keď sa pripravovali voľby na prezidenta v apríli 2014. Líder OLaNO dával ponuku za prezidenta pánu MUDr. Vladimírovi Krčmérymu. Pán Krčméry mal predsa dobrú reklamu a dobré meno, ktorú mu urobil jeho otec Silvester Krčméry. A tak nebude problém, aby ho občania zvolili. Možno by to bolo lepšie. Nemuseli o ňom písať blogeri.

 

Profesor Krčméry nekompromisne odkazuje všetkým, ktorí vakcínu odmietajú . . .

Prvé skúsenosti s pánom MUDr.Vladimírom Krčmérym ma veľmi sklamali. On sa skrýva za vieru a nič pre veriacich neurobil . Oslovila som ho v roku 2012 s prvým prípadom obete mobbingu MUDr. Želmíry Daňovej, ktorá pracovala v nemocnici na Kramároch. Vysvetlila mi, že dostala výpoveď z organizačných dôvodov. A potrebuje prácu. Požiadala ma o pomoc, aby som zavolala pána Krčméryho, či by sa v jeho nemocnici nenašla práca pre lekárku.  Nebol na Slovensku. A jeho asistentka nám povedala, že novú lekárku Nemocnica sv. Alžbety nepotrebuje. Smutné sme zostali z tejto správy obidve. Pani doktorka bola za pánom Krčmérym aj osobne. Ale nič nevyriešila a miesto nedostala.

Dnes keď čítam, ako pán MUDr. Vladimír Krčméry šíri profesionálnu deformáciu o očkovaní, nemám pochybnosti, že práve toto potrebuje líder Igor Matovič.  Aby sa prebudil zo svojho stiahnutia zvanom „karanténa“. A pokračoval vo svojej stratégii rovnako ako vo volebnom období  2012 – 2016 (nemenujem)  pomocou nejakého obetného baránka –  teraz  je ním MUDr. Vladimír Krčméry a Ján Mikas. A nebude mať problém  „sadnúť“ si aj na ďalšie  a ďalšie obete.

A ľahko si odpoviete na otázku: Prečo Krčméry prijal Matovičovu ponuku šíriť „pandémiu po slovensky“ ? LEBO, myslíte, že táto informácia je pravdivá?

https://www.dolezite.sk/clanky/vladimir-krcmery-ako-prasprosty-praobycajny-hnusny-ozran-ma-zakaz-vstupu-do-strednej-afriky?fbclid=IwAR0NUosLvO5ys5T0t0tiutMBw_9Hi3mUbJsWtAoLnHH2rXDO3YUIzcEp6as

Ľudské práva a´la Igor Matovič

 

Ani Eduard Heger nevie, že v podvedomí nesúhlasí s Igorom Matovičom

28.11.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP), že máte záujem o Zborník z 8. medzinárodnej konferencie, ktorá sa konala dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Len zopakujem: Každý volič, každý občan a každý zamestnanec stále nemá kompaktný právny systém štátu – spravodlivo vyvážený v základnom pôsobení medzi dvomi subjektmi: štátom a občanom. Dôkazom je [...]

Kollár vydiera Matoviča alebo je to dobrá politická hra

13.11.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy),ďakujeme Vám (IOÚP) za obrovský záujem o 8. medzinárodnú konferenciu, ktorá sa koná dňa 16. 11. 2022 v Bratislave. Je ďalším pokračovaním nášho úsilia za sociálnu normu humanizmu, resp. za zdravé medziľudské vzťahy, aby eurelatio basalis fungovali v každodennej realite, v pozemskom ľudstve. Prinášam informácie o tom, čo bude [...]

Voľbami sme si dali gól do vlastnej brány

31.10.2022

Vážení študenti práva,(a nielen Vy), pokračujeme zadarmo v praktických skúsenostiach a v šírení osvety a monitoringu, ktorý zaznamenávame do našej histórie budovania demokracie po slovensky. A máme po voľbách. Čo nám priniesli? História sa zase opakovala. Spojili sa dve, tri, štyri, politické strany. Ich kandidáti sa prezentovali politickými heslami na bilboardoch, v [...]

Rusko Ukrajina Vojna Mobilizácia Čiastočná Branci

Demobilizovaný ruský študent: Dostal som starú pušku, delili sme sa aj o spací vak

29.11.2022 06:10

Študent, ktorého prepustili z radov proruských jednotiek na Ukrajine, tvrdí, že k dispozícii mal pušku zo sovietskej éry.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Estónci nabádajú EÚ zdvojnásobiť výdavky na obranu

29.11.2022 05:55, aktualizované: 07:17

Viac ťažkých zbraní Ukrajine, vyššie výdavky na obranu v Európe, navrhujú pobaltské a škandinávske štáty. Kyjev chce transformátory a protivzdušnú obranu.

americké vojnové lode, USS Chancellorsville

Zahnali sme americký krížnik, tvrdí Čína

29.11.2022 05:46

Čínska armáda v utorok uviedla, že v Juhočínskom mori zahnala americký krížnik s riadenými strelami.

koľajnice, zmena

Rakúske vlaky sa vracajú do normálu, varovný štrajk železničiarov sa skončil

29.11.2022 05:35

Osobnú i nákladnú vlakovú dopravu obnovia v utorok v Rakúsku po ukončení varovného štrajku tamojších železničiarov.