Založ si blog

Pani Ritomská! Ako sa opovažujete hovoriť ľuďom pravdu?

Zápisky z parlamentu  Veľmi pekne ďakujem pani Michaela Michelová za Vašu odvahu pri šírení pravdy. dňa 6. 3. 2015:

Pani Ritomská! Ako sa opovažujete hovoriť ľuďom pravdu? Vy vari neviete, že celý náš existenčný systém je založený na lžiach, podvodoch, zlodejine... a čo je najúžasnejšie i na zabíjaní úbožiakov kade-tade po svete? To chcete, aby sa nám tento krásny, prepracovaný systém zrútil na hlavu, len preto, že ste sa rozhodla hovoriť PRAVDU aj v parlamente?

Vy chcete, aby sme sa teraz neradovali z toho, že naši záchrancovia a mierotvorcovia nakupujú a ďalej sa zaviazali nakupovať najrôznejšie americké haraburdy v podobe vrtuľníkov a iných všakovakých životu dôležitých blbostí, ktoré nás majú ochraňovať pred bubákom z východu? Ale my tie staré americké rachotiny predsa súrne potrebujeme! Kašľať na zdravotníctvo… to už je v tak dezolátnom stave, že mu už aj tak nič nepomôže. Lekári v takých podmienkach odmietajú pracovať a my ľudia sme pokorní, prispôsobiví… my potichučky radšej zomrieme, veď vláda aj tak nemá na dôchodky a byť strčení pol dňa v kontajneri tiež nie je najlepšia predstava. Určite im bude milšie, keď v kľude a tichosti pokapeme… či už od hladu, alebo pre to spomínané zdravotníctvo. Spomenula som to, že krajská nemocnica v Trenčíne nemá ani funkčný röntgen? Aha nie… tak už to tu je. 

My sa teraz predsa musíme tešiť a radovať, keďže nás otrokársky systém ide zviazať a spútať reťazami ešte viac. Aké množstvo nekrytých peňazí to majú natlačiť za celé dlhé mesiace? Juj matematika mi nikdy dobre nešla, ale bude to zaiste astronomická čiastka. Či nám len bude sveta žiť, keď sa bankovníctvo a ekonomika nakopnú týmito falošnými, nekrytými peniazmi. Vraj budú pre nás občanov banky poskytovať úvery s nízkym úrokom. Hurá! Radujme sa a tešme sa… Môžeme si teraz požičať v pohodičke napríklad 1000e… Dostaneme sídce bezcenný hajzlový papier, za ktorý my zaplatíme pravých, krvopotne zarobených 1000e + slávne nízke úroky. Pravých, pretože tie peniaze budú zarobené vytváraním hodnôt, bez ktorých by mocní oligarchovia ťažko prežili… bo by im nemal kto napiecť ani ten obyčajný chlieb. Oni predsa nepracujú, oni len vládnu a sem-tam si pripíšu nejaké tie nuly na účtoch. Buď im večná sláva… ako dobre to robia. Vynikajúco, my sme určite spokojní, keďže sme ticho.

A čo máte proti NATO? Keby náš anjelský pán Kiska mohol len tak sám rozhodnúť, tak tu máme základne na každom rohu. Po cestách by všade jazdili tanky, nad hlavami hučali stíhačky, v meste by sme si mohli precvičiť angličtinu s americkými vojakmi. Ej či by sme sa hneď cítili bezpečnejšie… O toto nás chcete pripraviť šírením PRAVDY? Nie je pre nás výhodnejšia lož? Asi sme si na ňu zvykli a prijali ju za pravdu.

Pani Ritomská, ďakujem za vašu odvahu šíriť PRAVDU a držím palce! Keď už ste raz začala, tak verím, že neprestanete. Pravda sa nedá zničiť, upáliť, ani ukrižovať... tá len jednoducho JE.

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

05.04.2020

Na Bratislavskom hrade vo štvrtok 2. apríla 2020 podpísali koaličnú dohodu. Niektorí poslanci zmluvu na hrade však podľa informácií agentúry SITA nepodpísali, lebo boli práceneschopní. Ako jediný koaličnú zmluvu nepodpísal poslanec Miroslav Kollár (Za ľudí).Na sociálnej sieti napísal, že koalíciu aj vládu podporuje, ale „na netradičné experimenty nevidím [...]

Zákon je pre život

02.04.2020

Voliči si zvolili svojich poslancov. Dnes nám v rokovacej sále zase predvádzali kolotoč starého parlamentu od roku 1989. Nič nové nepriniesli a neprinesú. Prečo? Lebo im to nikto „nekáže“. Je to starý kolotoč prijímania a predkladania zákonov. Na čo ich tam zase občania zvolili? Neskoro je plakať nad rozliatym mliekom. Voliči zase naleteli bábkam zvoleným [...]

Spravodlivosť je drahá komodita a pre obyčajných ľudí je nedostupná

31.03.2020

Vážení občania, už pomaly mesiac prežívame zmenu pracovného štýlu. Dosiaľ sme ho mnohí prežívali ako obdobie plné hyenizmu, marazmu, kde sa človek voči človeku stal vlkom. Niet pochýb, že mnohí to nechceli brať vážne. Ale žiaľ systematická deptajúca vojna na pracovisku sa zostrila a nabrala na vehemencii. A príčina je ukrytá: V spoločnosti, kde sme si [...]

Sudán protesty obete pamiatka pochody

Povedie zdraženie chleba opäť k zmene režimu v Sudáne?

09.04.2020 01:25

Posledné zdraženie chleba vyvolalo v roku 2018 v Chartúme a neskôr i ďalších mestách pouličné protesty proti prezidentovi Bašírovi, ktoré skončili jeho zosadením.

Jemen / vojak / vojaci / armáda /

Rijádom vedená koalícia vyhlásila v Jemene prímerie v boji s povstalcami

08.04.2020 23:03

Dvojtýždňové prímerie v boji so šiitskými povstalcami bolo koalíciou vedenou Saudskou Arábiou vyhlásené v súvislosti s epidémiou koronavírusu.

Lietadlová loď Roosevelt

Záchranca námorníkov zo zamorenej lietadlovej lode potopil ministra

08.04.2020 22:06

Kapitán jadrovej lietadlovej lode i americký minister vojenského námorníctva zaplatili za reakciu na zamorenie obrieho plavidla koronavírusom svojim postom.

Kosovo / Serbia /

Kosovo je pripravené na obnovenie dialógu so Srbskom

08.04.2020 21:55

Úradujúci kosovský premiér Albin Kurti o tom zámere ubezpečil Miroslava Lajčáka, osobitného predstaviteľa EÚ pre dialóg medzi Belehradom a Prištinou.

anzelma1234

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 45
Celková čítanosť: 194654x
Priemerná čítanosť článkov: 4326x

Autor blogu

Kategórie